۵ قفسه فوق‌العاده که در نمایشگاه IMM کلن معرفی شدند

نمایشگاه IMM کلن مکانی برای معرفی اثاثیه جذاب به دنیا است. با ما همراه شوید تا به تماشای پنج قفسه چشمگیر که در IMM عرضه شد؛ برویم.
سریBazar طرحی از ریچارد لمپارت بود که به صورت واحدهای استوانه‌ای ایستاده و دیواری عرضه شد. این محصول فولادی، اشکال و رنگ‌های متنوعی دارد.

جدیدترین مدل قفسه‌های رندوم از استودیو Neuland Indusriedesign، فوق‌العاده باریک و سبک است که این ویژگی ناشی از ماده‌ای جدیدی است که فیبر کربن نامیده می‌شود. رندوم در نمایشگاه MDF ایتالیا نیز به نمایش گذاشته شد.

قفسه دیواری ترای کاری از Kenyon Yeh است که به سفارش کمپانی اسکاندیناویایی منو طراحی شد. کفه‌های بلوطی قفسه را می‌توانید از روی پایه‌های فولادی بردارید و به عنوان سینی استفاده کنید.

توماس آلبرتسن، طراحی دانمارکی است که با رونمایی از قفسه Wrapped در نمایشگاه حضور یافت. این سیستم قفسه‌بندی به راحتی روی دیوار سوار می‌شود. گیره‌هایی که قفسه را روی دیوار نگه می‌دارند؛ به آسانی جمع یا باز می‌شوند.

قفسه دوست‌داشتنی هامپتون حاصل ترکیب چوب با شیشه لعاب‌دار و شفافیت با مدرنیته است. این قفسه زیبا که اثری از اریک جوردن می‌باشد به نوعی به معمار بزرگ، مایس ون در روهه ادای احترام می‌کند.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ