کریپتو تب (CryptoTab) چیست و نحوه کار با آن چگونه است؟

آیا تا به حال چیزی درباره افزونه استخراج بیت کوین کریپتو تب شنیدید؟ اگر علاقه مند هستید که بدانید چگونه می توانید با یک افزونه که بر روی مرورگر نصب می شود، بیت کوین استخراج کنید، این نوشته را تا پایان بخوانید.


ایده این این است که شما افزونه کریپتو تب را برای مرورگر وب فایرفاکس دانلود و نصب می کنید و سپس قادر خواهید بود تا در حالی که از این مرورگر وب استفاده می کنید و در حال گشت و گذار در اینترنت هستید، بیت کوین استخراج کنید.

البته استفاده از این سایت برای استخراج از طریق هر مرورگر دیگری هم امکان پذیر است و حتی این سایت خود مرورگر مخصوصی دارد که ادعا می کند روند استخراج را ساده تر و سریع تر می کند.

حتی می توانید با دعوت از دوستان و آشنایان خود به این کار هم بیت کوین بیشتری بدست بیاورید.

سایت CryptoTab ادعا می کند که می توانید در عرض یک ماه فقط به روش دعوت از دوستان 1 بیت کوین کسب کنید (که واقعا قبول آن سخت است) و البته در این وبسایت هم گفته نشده که برای این که به درآمدی این چنینی برسید، نیاز است چند نفر را دعوت کنید!

تا زمانی که مرورگر فایرفاکس روی سیستم شما باز و افزونه هم فعال باشد، می توانید ارز رمزپایه استخراج کنید.

نحوه کار افزونه CryptoTab چگونه است؟

در واقع CryptoTab یک استخر استخراج است که با ارائه این افزونه امکان اتصال چندین کاربر در یک نقطه و استفاده از توان پردازشی هر کدام برای استخراج ارز رمزپایه را فراهم ساخته است.

برای استفاده از کریپتو تب ابتدا افزونه آن را با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود کنید.

دانلود افزونه برای فایرفاکس

دانلود مرورگر مخصوص

نسخه تحت وب (برای همه مرورگرها)

پس از نصب شما می توانید از طریق اکانت های خود در شبکه های گوگل و فیسبوک وارد این برنامه شوید. پیشنهاد می کنیم بدون ورود از طریق حساب کاربری استخراج را شروع نکنید چرا که ممکن است سابقه خود را پس از بسته شدن برنامه از دست بدهید.

نکته مهم : در سایت کریپتو تب اشاره شده که پس از رسیدن به حداقل درآمد 0.0004 بیت کوین، می توانید درخواست برداشت کوین های خود را دهید که رسیدن به این مقدار می تواند ماه ها طول بکشد.

با احتساب قیمت امروز بیت کوین، 6579 دلار آمریکا، این مقدار بیت کوین 2.6316 دلار ارزش دارد.

همان طور که گفتیم کریپتو تب ادعا می کند می توانید تا یک بیت کوین از این راه بدست بیاورید ولی این هدف فقط با دعوت تعداد زیادی کاربر برای عضویت در این سایت امکان پذیر است.


منبع :کریپتو

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ