چرخی از گیاهان هیدروپونیک با تکنولوژی پیشرفته ناسا در معماری و زندگی

گروه دیزابن لیبرو(design Libero) با پیشرفته ترین تکنولوژی های ناسا چرخی از گیاهان طراحی کردند که با مواد مغذی رشد می کنند و شما در خانه می توانید از آن ها برای تغذیه روزانه استفاده کنید. ناسا از بین تمامی پروژه ها و طرح های مختلف این طرح را برای پرورش این گیاهان برگزید. در حال حاضر این ایده بسیار هوشمندانه در سطح جهانی قابل استفاده است.

این چرخ به لحاظ زیبایی نیز ویژگی های خاصی دارد که با تکنیک های مربوط به دکوراسیون داخلی ترکیب شده است و نهایتا باغی از گیاهانی شکل گرفته است که با مواد مغذی آبیاری می شوند.

این چرخ سبز بزرگ برای کاشت گیاهانی مورد استفاده قرار می گیرد که این گیاهان در طرح پروژه قرار دارند .تمامی گیاهان در یک منبع نور در مرکز این چرخ قرار دارند. جاذبه و کشش چرخ در تولید گیاهان نقش بسیار مهمی دارد .در قسمت بیرونی ماشینی قرار دارد که گیاهان را می چرخاند تا مواد غذایی لازم برای آن ها فراهم شود. در فضای داخلی این چرخ از فیبرهای نارگیل، گلدان هایی ساخته شده است که مواد غذایی را برای گیاهان فراهم می کند.

رسیدگی به این چرخ بسیار آسان است و با یک کنترل به راحتی می توان این کار را انجام داد. با کنترل این چرخ به آسانی می توان میزان نور و آب و مواد غذایی برای گیاهان را تامین کرد. این کنترل از طریق تلفن های هوشمند و یا تبلت انجام می شود.


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ