طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

ویکی ریچاردسون (Vicky Richardson) در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان یکی از ۵۰۰ مربی برتر کمپانی Debrett’s شناخته شد

4

 ویکی ریچاردسون (Vicky Richardson)، نویسنده و نمایشگاه گردان معماری و مدیر سابق کمیته معماری، مد و طراحی مجلس بریتانیا (از ۲۰۱۰ میلادی تا ۲۰۱۶ میلادی) به عنوان یک نهاد در دولت انگلیس با هدف ترویج تفکر طراحی رایج و حاکم بر انگلستان در سطح بین المللی به عنوان مدیر جدید بخش معماری در آکادمی سلطنتی هنر لندن انتخاب شد! ویکی ریچاردسون که به مدت شش سال سردبیر مجله معماری و طراحی Blueprint بود (چاپ این مجله پس از ۳۷ سال انتشار در ماه جولای سال گذشته میلادی متوقف شد)، جایگزین کیت گودوین (Kate Goodwin) در رویال آکادمی لندن شده است.

ویکی ریچاردسون (Vicky Richardson) در این باره می گوید: ” من از پیوستن به آکادمی سلطنتی بسیار خوشحالم! و از اینکه در یک سازمان که پیرامون گسترش معماری اقدامات قابل توجهی داشته است، فعالیت خواهم داشت، بسیار مسرورم. اکنون زمان ایده آلی برای توسعه نمایشگاه های معماری است و من مشتاقانه منتظر تدوین برنامه ای هستم که بستری مناسب را برای گردهمایی افراد در زمینه های گوناگون برای بحث پیرامون حرفه معماری فراهم آورد. “

ویکی ریچاردسون (Vicky Richardson) در سال ۲۰۱۴ میلادی به عنوان یکی از ۵۰۰ مربی برتر کمپانی Debrett’s شناخته شد! همچنین در همان سال وی به عنوان یکی از ۲۰ زن تاثیرگذار در معماری کشور انگلستان انتخاب شد؛ و در سال ۲۰۱۵ میلاد ی نیز به عنوان زن سال معماری کشور انگلستان شناخته شد.

اما درباره آکادمی سلطنتی هنر لندن نیز بد نیست بدانید این آکادمی یکی از انجمن ‌های اصلی هنرمندان در کشور بریتانیا است که توسط جرج سوم، پادشاه وقت انگلستان در سال ۱۷۶۸ میلادی و بنا بر پیشنهاد سر ویلیام چمبرز و بنجامین وست، نقاش آمریکایی-انگلیسی بنیان گذاشته شد. دفتر مرکزی، موزه هنری و بخش ‌های آموزشی این آکادمی در برلینگتون هاوس در وست ‌مینستر شهر لندن قرار دارد.

منبع:

dezeen.com – ابگینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ