نیما کیوانی به عنوان داور جایزه بین المللی لوپ دیزاین

از جمله دیگر موفقیت های نیما کیوانی می توان به نامزد جایزه معماری آقاخان در سال ۲۰۱۳ میلادی، برنده جایزه معمار خاورمیانه در سال ۲۰۱۷ ، برنده مدال نقره و برنز جایزه a design awards در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، کسب درجه Excellence in Innovation از مسابقه بین المللی طراحان برتر (Leading Designers Awards 2019) انگلستان، نامزد جایزه dezeen در سال ۲۰۲۰ و … اشاره کرد.

جایزه لوپ دیزاین به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین جوایز بین المللی در زمینه معماری (Architecture)، طراحی داخلی (Interior Design)، طراحی منظر (Landscape Design)، طراحی محصول (Product Design) و همچنین عکاسی معماری (Architecture Photography) در ۶۰ دسته گوناگون شناخته می شود.

هیئت داوران جایزه لوپ دیزاین در سال ۲۰۲۱ میلادی که در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۱ (مهر ماه  ۱۴۰۰ شمسی) برگزار خواهد شد، عبارتند از:

مانوئل آیرس ماتئوس (Manuel Aires Mateus) معمار پرتغالی

ماساکی اوموری و کوکتو اوموری (Masaaki Uemori and Kokutou Uemori) معماران ژاپنی

نیما کیوانی (Nima Keivani) معمار ایرانی

استفان آنتونی (Stefan Antoni) معمار آفریقایی

لی شیانگ (Li Xiang) معمار چینی

سزار جیمنز گونزالز (César Jiménez Gonzaléz) معمار اسپانیایی

فوکه مورل (Fokke Moerel) معمار هلندی

مائوریتزیو میوسی (Maurizio Meossi) معمار انگلستانی

این جایزه بین المللی که در شهر پورتوی کشور پرتغال برگزار می ‌شود، به بیان برگزارکنندگان خود، بستری ایده آل و امن برای بیان خلاقیت و استعدادها است. بستری که شرکت کنندگان از سراسر نقاط جهان می توانند آثار خود را برای این رویداد ارسال کنند و فرصت دیده شدن گسترده را کسب نمایند. جایزه لوپ دیزاین (LOOP Design Awards) بر این باور است که می توان با کمک معماری و طراحی داخلی، زندگی مردم در سراسر نقاط جهان را ارتقا بخشید.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ