طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

نمایشگاه مجازی آشنایی با فرصت های تحصیلی و مطالعاتی در کشور ایتالیا

333

جمهوری ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا و در میان دریای مدیترانه قرار دارد و جالب است بدانید که ایتالیا با کشورهای فرانسه ، سوییس ، اتریش و اسلوونی مرزهای بدون محدودیت دارد؛ ایتالیا با کشورهای کوچکی مانند واتیکان و سن مارینو هم خط مرزی مشترک و یک مرز آبی با کرواسی دارد. کشور ایتالیا نخستین کشور در اروپا و سومین کشور در جهان از نظر سهولت ورود دانشجو برای تحصیل می باشد. کشور ایتالیا دارای دانشگاه های دولتی و ممتاز بسیار معتبر و بی نظیری مانند دانشگاه‌ های ساپینزا، بولونیا و پلی تکنیک میلان، تورین و بسیاری دیگر با رتبه‌ های جهانی است.

نمایشگاه مجازی آشنایی با فرصت های تحصیلی و مطالعاتی در کشور ایتالیا

۲۲ تا ۲۴ آبان ماه سال ۱۳۹۹ شمسی از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۶:۳۰

(شرکت برای عموم رایگان است)

این رویداد مجازی پیرامون آموزش عالی در کشور ایتالیا، در سال ۲۰۲۰ میلادی روز ۲۲ آبان ماه سال ۱۳۹۹ شمسی در ساعت ۱۱:۳۰ با ویدیوی خوش آمدگویی ویژه  جوزپه پرونه ، سفیر کشور ایتالیا در ایران بصورت آنلاین آغاز شده است.

در این رویداد مجازی می توانید با ۱۴ دانشگاه ایتالیا از جمله دانشگاه مسینا (واقع در استان سیسیل در جنوب ایتالیا) ، آکادمی هنرهای زیبای فیدیا (در جنوب ایتالیا) ، دانشگاه روفا (واقع در شهر رم) ، دانشگاه IUAV (واقع در شهر ونیز) و… در رشته های علوم و تکنولوژی، علوم انسانی و همچنین هنر و معماری آشنا شوید! لازم به بیان است هر روز این نمایشگاه به موضوع تحصیلی ویژه ای اختصاص دارد.

پس از ورود به فضای نمایشگاه، می توانید از بخش های مختلف این رویداد دیدن کنید؛

بخش Live Events : این قسمت با خوشامدگویی سفیر ایتالیا در ایران، جناب آقای پرونه آغاز می شود و در ادامه مطالب مفیدی در خصوص ایتالیا و تحصیل در آن دیده می شود.

غرفه Uni-italia در ایران یا دفتر خدمات مشاوره سفارت ایتالیا در ایران : در این بخش با خدمات ما در خصوص تحصیل در ایتالیا بیشتر آشنا می شوید. همچنین امکان چت به زبان فارسی نیز امکان پذیر است.

غرفه Uni-italia در رم : این قسمت حاوی اطلاعات کلی در مورد ایتالیا و بورسیه های تحصیلی آن به خصوص بورسیه ی Invest Your Talent می باشد.

و در آخر، بخش All Stands که با ورود به آن، به دانشگاه های حاضر در هر روز دسترسی خواهید داشت. امکان چت و تماس تصویری با تمامی دانشگاه ها ممکن است.

آدرس وب سایت:studyinitalyfairs.uni-italia.it – ابگینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ