نصاب پارکت در غرب تهران

تماس با ما » »  09369389646

 

نصاب پارکت در آریا شهر – صادقیه – جنت آباد – فردوس – مرزداران – پونک – باغ فیض – ستارخان – سردارجنگل – رشت – تهران – سعادت آباد- میدان صنعت – بلوار کاج – پارک پرواز

شرکت معماری و زندگی در زمینه فروش و ارائه خدمات پارکت و لمینت ، دارای گروهی مجرب و متعهد از نصاب پارکت در غرب تهران می باشد و با سابقه در ارائه خدمات دکوراسیون و پارکت و لمینت در پروژه های بزرگ و کوچک و همچنین نصب پارکت و نصب لمینت سریع با بهترین و پایین ترین قیمت نصاب پارکت در سراسر ایران در ارائه هر چه بهتر خدمات می کوشد.

شرکت معماری و زندگی ارائه دهنده خدمات دکوراسیون و پارکت و لمینت در تهران می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت معماری و زندگی  تماس بگیرید تا بهترین کیفیت نصب پارکت و نصب لمینت را به طور محسوس و تضمینی تجربه کنید.

در این شرکت نصاب های پارکت به صورت حرفه ای انتخاب شده اند که میتوانند کار نصب و دکوراسیون کف منزل یا محل کار شما را به صورت حرفه ای و زیبا در بیاورد.

 

امروزه کفپوش های چوبی مدرن از جمله پارکت ها و لمینت ها  طرفداران زیادی پیدا کرده است و اکثر مردم علاقمند هستند که منزل خود را با پارکت و لمینت زیبا کنند.

در این میان نقش نصاب پارکت و لمینت یعنی همان شخصی که نصب پارکت و لمینت را انجام می دهد بسیار مهم و اساسی است؛ به طوریکه یک نصاب لمینت و یا پارکت حرفه ای می تواند تمام خطوط و فاصله های بین لمینت ها و پارکت ها را محو کند و کفپوشی یک دست را برای ساختمان شما به وجود آورد.

البته قیمت نصب پارکت و لمینت بسیار مهم است و ممکن است که برای نصب پارکت و لمینت منزل خود قیمت نصب های متفاوتی شنیده باشید. اما باید بدانید که قیمت نصب پارکت و لمینت که توسط یک نصاب پارکت یا لمینت از شما طلب می شود معمولا ارتباط مستقیمی با کیفیت کار و نیز حرفه ای بودن و یا آماتور بودن وی دارد اما با این حال یک رنج قیمت مشخصی دارد که از آن کمتر یا فراتر نیست. معمولا قیمت نصب پارکت و قیمت نصب لمینت را به صورت متر مربعی محاسبه می کنند و قیمت نصب پارکت و لمینت برای هر متر مربع از 7500 تومان تا 10000 تومان متغیر است که همان طور که گفتیم این رنج قیمت به خاطر کیفیت های متفاوت نصب این افراد می باشد. ما توصیه می کنیم تا اگر قصد نصب پارکت و یا نصب لمینت دارید خیلی در بند اندک اجرت بیشتر نصاب پارکت و یا نصاب لمینت حرفه ای نباشید؛ چرا که عدم نصب درست و حرفه ای لمینت و یا پارکت روی کف ساختمان شما موجب می شود که هر بار که روی آن راه می روید متوجه نصب غیر اصولی آن شده و از استفاده از یک نصاب غیر حرفه ای پشیمان شوید. هزینه نصب پارکت و هزینه نصب لمینت خود را کمی بیشتر بپردازید و یک نصاب پارکت حرفه ای به خدمت بگیرید اما کاری تمیز و حرفه ای و از همه مهمتر تضمین شده تحویل بگیرید.

معماری و زندگی برترین برند دکوراسیون داخلی و اولین موسس بنگاه نصاب پارکت و لمینت در ایران آماده ارایه خدمات نصب پارکت و نصب لمینت در کشور در خدمت هموطنان عزیز می باشد. شما می توانید با یک تلفن از هزینه نصب پارکت و هزینه نصب لمینت خود با خبر شده و درخواست اعزام نصاب پارکت و یا نصاب لمینت در اسرع وقت و با بهترین کیفیت داشته باشید.

تلفن تماس :

09369389646

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ