میز عسلی های سه بعدی تیتانیم و هنر چوب به کار رفته در آن ها

میز تیتانیم تاوا، میزی چند سطحی ساخته شده از چوب، در نیوزلند تاوا و با تیتانیم سه بعدی است. این قطعه از سه میز جداگانه با یک پایه ساخته شده که با یک چارچوب تیتانیوم هر سه میز در کنار هم قرار گرفته اند.

هر میز کوچک تر، بدون چارچوب تیتانیوم به تنهایی ممکن نیست و این جهشی برای آینده صنایع دستی و ساخت وسایل هنری است که باید برای تولید محصولات بیشتر از یکدیگر الهام بگیرند.

برای تولید میز، مواد تشکیل دهنده با هنرمندی نیگل کاتریل (Nigel Cotterill) به طور حرفه ای و سنتی آماده  و سپس به صورت سه بعدی اسکن و به فایل های دیجیتالی تبدیل شد. این فایل ها  برای مدل های سه بعدی چارچوب تیتانیوم و اتصال دهنده ها استفاده شد و سپس به اجزا چوبی دیگراضافه شدند.

میز تیتانیوم تاوا بخشی از مجموعه ناشناخته می باشد، و در خصوص رابطه بین هنر دست و تولید وسایل تزیینی می باشد. میز تیتانیوم تاوا، چالش خوبی برای رسیدن به این هدف می باشد. در آینده نزدیک، کامپیوترها در مهندسی بهتر از انسان عمل می کنند، اما در حال حاضر قادر به حمایت و کمک به نیروی انسان و فکر او نیستند، این کمک به ما اجازه می دهد تا عاشق هر شی  که در اطراف ماست باشیم.

 


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ