طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

معماری و طراحی داخلی برند Libe” تولید کننده پوشاک جوانان

6

فضاهایی که “ما” اغلب در آن جمع می شویم – مانند زمین های تنیس، رختکن، استخرها و غیره … الهام بخش پروژه های ساخت و ساز باشند. فضای شلوغ و کاربرد رنگ های شاد از ویژگی های مشخص این پروژه است. این فروشگاه دارای بخش های مختلفی می باشد.  با همین ویژگی خاص _ رنگ های درخشان، طرح مدرن با پلان باز_ بود که ، فروشگاه Libe ‘متولد شد.

طراحان قصد داشتند تا همانطور که “برند Libe” تولید کننده پوشاک جوانان بوده، در طراحی فضای داخلی فروشگاهشان نیز پویایی و حس پرشور جوانی را هدف قرار دهند. ترکیب رنگ ها، خطوط و اشکال در زمینه رنگی یکپارچه، باعث ایجاد لذت در فضا شده و ارزش محصول را افزایش می دهد.

نمای بیرونی ساختمان با الهام از مکعب های یکپارچه ی “سبک رترو” طراحی شده و با رنگ سفید پوشیده شده است. در ساخت این پروژه طراحان قصد داشتند تا ظاهر معروف برند Libe را به واسطه ی تاش های رنگی تغییر دهند. آن ها بخش های مختلف این فروشگاه را به واسطه رنگ از هم تفکیک ساختند. سیستم مبلمان معلق در امتداد دیوارها جهت برجسته سازی محصولات روی زمینه رنگی سفید انجام پذیرفته است.

با ورود به منطقه صندوق، تصویر مورد نظر  وام گرفته از یک انبار با ظروف پلاستیکی همراه با کابینت هایی جهت ذخیره سازی بود. نقطه اتصال طبقه همکف و طبقه ی بالا نواری از پله ها است که با رنگ نارنجی تأکید شده تا شور و هیجان جوانی را در فضا نشان دهد. در طبقه بالا نیز قصد داشتند تا با کاشی های کف موزاییکی به کار رفته در استخر، بر شادی و نشاط تأکید کنند.

منبع: Archdaily – خط معمار

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ