مدل‌های جدید و شیک پالتو ۲۰۱۸

مدل‌های جدید و شیک پالتو ۲۰۱۸
پالتوهای خاکستری، قهوه‌ای روشن (شتری) و انواع پالتو رنگی پاستلی و بلند در سال جاری از ترندهای پالتو ۲۰۱۸ محسوب می‌شوند. بنابراین، گرم نگه داشتن از فرق سر تا نوک انگشت پا کار سختی نیست.

یکی از ویژگی‌هایی که پالتو‌ها را محبوب کرده است، این است که به شما اجازه می‌دهد لایه‌های مختلف را با ضخامت‌های متفاوت به استایل خود اضافه کنید. شما این امکان را خواهید داشت تا با اضافه کردن لایه‌ها، خود را در تمام طول زمستان گرم نگه دارید، و با کم کردن لایه‌ها برای روز‌های بهاری بارانی نیز، هنوز گزینه مناسبی باشند. در ادامه با مدل‌های جدیدی از پالتو‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۸ آشنا می‌شوید.

زیباترین نمونه‌های پالتو ۲۰۱۸

اما آیا می‌دانید قوانین کلی برای ست کردن سایر اجزا با پالتو به چه صورت است؟ چه کفش یا شلواری را باید برای ست کردن با پالتو‌ها انتخاب کرد؟ و یا از چه ترکیب رنگی بهره ببرید؟
ترکیب رنگ: همانطور که در بالا ذکر شد، آخرین ترند برای پالتو‌های ۲۰۱۸ در رنگ‌های ارتشی، خاکستری، قهوه‌ای روشن (شتری) و یا رنگ‌های پاستلی ظاهر می‌شود، پس باید انتخاب سایر اجزا کار راحتی باشد. اطمینان حاصل کنید که بیش از حد رنگ‌ها را در سایر اکسسوری‌های خود استفاده نمیکنید. چرا که، رنگ پالتو به عنوان آیتم اصلی در استایل شماست. مگر اینکه، تصمیم بگیرید دکمه‌های پالتو خود را باز کنید.

کفش: گزینه‌های زیادی برای پوشیدن کفش با پالتو‌ها وجود دارد، همه چیز بستگی به سبک استایل و قد شما دارد. اگر می‌خواهید یک سبک شیک روزمره داشته باشید، بهترین گزینه انتخاب کتانی‌های سفید است. اگر کوتاه قد هستید و میخواهید یک پالتو بلند را امتحان کنید، نیم بوت‌های پاشنه بلند را امتحان کنید، زیرا این کار باعث می‌شود که شما بلندتر به نظر برسید.

برای خانم‌های بلندتر، گزینه‌های دیگر عبارتند از: کفش‌های تخت (با پالتو بلند) و یا کفش اکسفورد برای موقعیت‌های رسمی تر.
شلوار: بهترین انتخاب شلوار برای خانم‌های ریزه اندام که قصد پوشیدن پالتو‌های بلند (پالتو‌های خیلی بلند به هیچ وجه برای شما مناسب نیست) را دارند، شلوار جین چسبان تا بالای مچ پاست. این نوع شلوار به خوبی با کفش پاشنه بلند ترکیب می‌شود، و ظاهر شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد. خانم‌های بلند قدتر می‌توانند ترند دیگری را که با قدرت در حال بازگشت است، را ترکیب کنند؛ شلوار‌های دم پا گشاد. اگر می‌خواهید شلوار‌های کوتاه تا مچ پا را امتحان کنید، شلوار مام استایل برای شما مناسب است. زیرا آن‌ها با هر پالتو رنگی ست می‌شوند.

اما در مورد اکسسوری… : همانطور که گفتیم، مهمترین آیتم در استایل شما پالتوست. توصیه ما به شما این است که رنگ کفش و کیف خود را با هم ست کنید. (مگر اینکه کفش اسپرت سفید پوشیده باشید) کیف‌های کتابی نیز ترکیبی عالی برای یک استایل شیک روزمره است؛ و اگر هوا سرد است، شاید ترجیح دهید که پالتو خود را با شال و کلاهتان ست کنید.

آیا با توصیه‌های بالا موافق هستید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در انتهای این صفحه در قسمت “ارسال نظر” با ما به اشتراک بگذارید.


برگرفته از: beauty.onehowto

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ