طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

فراخوان بزرگ ترین و معتبرترین مسابقه سراسری دکلمه در ایران

126

فراخوان بزرگ ترین و معتبرترین مسابقه سراسری دکلمه در ایران

و باز هم #کافه_شعر_و_ترانه ❤️

?فراخوان بزرگ ترین و معتبرترین مسابقه سراسری دکلمه در ایران

?با همراهی اساتید نام آشنا در عرصه گویندگی ، شعر و ترانه

?همراه با جوایز ارزشمند و نفیس

@Cafe_Sher_O_Taraneh ❤️

?لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر متن فراخوان را کامل و با دقت مطالعه بفرمایید ??

? مسابقه بزرگ صدای برتر سال ?

فراخوان بزرگترین و معتبرترین استعداد یابی در زمینه دکلمه و گویندگی تحت عنوان انتخاب صدای برتر سال همراه با جوایز ارزشمند و نفیس

? نحوه برگزاری مسابقه :

1- برگزاری چنین پروژه بزرگی در سراسر کشور بی سابقه بوده و در طول زمان اجرای برنامه متوجه اهمیت بالا و کیفیت برگزاری خواهید شد.

2- زمان این مسابقه به دلیل حجم سنگین مسابقه در مدت زمان طولانی و با دقت و کیفیت بالا و با همراهی اساتید بزرگ شعر و ترانه و گویندگی برگزار خواهد شد و مرحله به مرحله پیش خواهیم رفت تا به نفرات برتر دست پیدا کنیم.

3- امتیاز تمامی مراحل همراه با چالش های دشوار ، داوری تخصصی گویندگان شناخته شده و رای مردم به دست خواهد آمد که توضیحات مرحله به مرحله خدمت تمام شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

4- در ابتدا همه کسانی که مایل هستند می توانند شانس خود را امتحان کرده و همراه اطلاعات خواسته شده ثبت نام نمایند و بعد از آن متنی مشترک برای تمام ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد و سپس داوران گرامی تمامی آثار را شنیده و با انتخاب نفرات مدنظر مرحله اصلی مسابقه آغاز خواهد شد.

? قوانین شرکت در مسابقه :

1- شرکت کنندگان عزیز جهت شرکت در مرحله اول می بایست اطلاعات لازم جهت شرکت در مسابقه را برای آی دی اعلام شده ارسال بفرمایند.

2- اطلاعات لازم : نام و نام خانوادگی ، وضعیت تاهل ، استان و شهر محل سکونت ، یک عکس با کیفیت بالا و مشخص بودن چهره به صورت کامل ، شماره همراه .

3- شرکت کنندگان می بایست اطلاعات خواسته شده را به آی دی زیر در تلگرام ارسال نمایند :
@CafeSherOTaraneh

4- تمامی اخبار و اطلاعات فراخوان در تمامی مراحل از طریق کانال تلگرام و پیج اینستاگرام کافه شعر و ترانه اعلام خواهد شد بنابراین شرکت کنندگان موظف هستند حتما در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام کافه شعر و ترانه عضو باشند ، آی دی پیج و کانال در انتهای متن قرار خواهد گرفت.

? آخرین مهلت ثبت نام :
ساعت 24 مورخ 15 شهریور 98

? آی دی پیج اینستاگرام :
@Cafe_Sher_O_Tarane

?آی دی کانال تلگرام :
@Cafe_Sher_O_Taraneh

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ