طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رشت

2

شاید قدری شاعرانه به نظر بیاید اما حس‌های متفاوتی که فضاهای متفاوت در انسان به وجود می‌آورند، از روح‌های متفاوتی است که در فضاهای متفاوت وجود دارد! روح یک فضا به عناصر بسیار زیادی بستگی دارد. رنگبندی، ترکیب بندی، نوع لوازم، نوع چینش و غیره از مواردی است که باعث تفاوت فضاهای متفاوت می‌شود. طراحان دکوراسیون با دانش فنی و تخصصی و همچنین روحیه هنری به خلق فضاهای متفاوت در جهت ایجاد احساسات متفاوت است، تبحر زیادی دارند.

 آتلیه معماری و زندگی با سال‌ها تجربه و کارنامه بسیار موفق در این زمینه توانسته در طول سالیان داراز اعتماد مشتریان خود را به طور کامل جلب کند. و به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌ طراحی دکوراسیون داخلی ، طراحی داخلی و ساخت ویلا در شمال تبدیل شود. این آتلیه از بهترین متخصصان و پیشرفته ترین و مدرن‌ترین تکنیک‌ها و دانش روز معماری بهره می‌گیرد. آتلیه معماری و زندگی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی در رشت می‌توانید از راه‌های ارتباطی مربوطه با ما در ارتباط باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی در رشت

روح یک محیط با نوع لوازمی که به کاربرده می‌شود، نوع رنگ‌ها، نوع چیدمان و … جان می‌گیرد. در طراحی دکوراسیون داخلی سبک‌های متنوعی وجود دارد. سبک‌هایی چون مدرن، اقلیمی، کلاسیک، مدرن و … هر سبکی دارای مشخصات خاص خودش است. این مشخصات روح تازه‌ای در یک فضا می‌دمد. موفق ترین دکوراسیون‌ها دکوراسیونی است که بتواند تمامی حواس پنجگانه را متوجه خود کند. گروه آتلیه معماری و زندگی با سالها تجربه در این زمینه و داشتن کارنامه‌ی بسیار موفق آماده‌ی ارا‌ئه‌ی بهترین خدمات طراحی دکوراسیون داخلی در رشت می‌باشد. برای‌ کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل بفرمائید.

خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آتلیه معماری و زندگی

از مهمترین و موثرترین مواردی که تأثیر قابل ملاحظه‌ای بر فضا دارد. کمد و کابینت است.

زیباسازی و جدا کردن بخش‌ها از مواردی است که می‌توان با انواع پارتیشن‌ها بوجود آورد.
 

با تغییر سقف نمای بصری کاملاً متفاوتی بوجود می‌آید. که باعث ساخت احساس متفاوت می‌شود.
 

کف و دیوار همیشه جزو مهمترین مواردی بود که پیشتر از هر چیزی در طراحی به آن فکر می‌شود.

آدرس شرکت: گیلان-رشت- خ معلم – دفتر معماری و زندگی ( شعبه رشت )

09369389646

جدیدترین پروژه های ما در گیلان

طراحی دفتر فروش روغن گتکس Gatex oil

طراحی دفتر فروش روغن گتکس Gatex oil
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ