طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن آرایشگاه مردانه در معماری و زندگی

1

همانند سایر فضاهای داخلی، طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه های مردانه می تواند نقشی مهم و اساسی در جذب مشتری داشته باشد. از آن جایی که این گونه محیط ها با امر زیبایی سروکار دارند. مشتریان آن ها نیز ترجیح می دهند به آرایشگاه هایی مراجعه کنند تا فضای داخلی آن ها علاوه بر داشتن تجهیزات لازم و کافی، از نظر بصری نیز زیبا و تا حد امکان لوکس به نظر برسد. توصیه طراحان و کارشناسان بر این است که قبل از تصمیم گیری برای طراحی سالن زیبایی خود (چه مردانه چه زنانه) سلیقه ی مخاطبان و ساکنین منطقه ای که سالن زیبایی شما در آن قرار دارد را در نظر بگیرید و منطبق با سلیقه و انتظارات مراجعه کنندگان به طراحی بپردازید. این موضوع در جذب و افزایش مشتری به طرز چشمگیری موثر می باشد.

طراحی و دکوراسیون داخلی آرایشگاه های مردانه نیز بدین صورت بوده و روی جذب مشتری تاثیر زیادی می گذارد. بدین ترتیب طراحی آن ها باید به گونه ای باشد که مطابق با سلیقه ی مشتری ها بوده و آن ها را از انتظار در حین پیرایش، خسته نکند. در طراحی آرایشگاه مردانه سبک های مختلفی پیش روی شما قرار می گرد، اما از کاربردی ترین سبک ها می توان به سبک مدرن، مینیمال و صنعتی نام برد. در آرایشگاه های مردانه به ندرت سبک کلاسیک و لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. این سبک در بیش تر در طراحی آرایشگاه های زنانه مورد استقبال قرار می گیرد. پروژه ای که در ادامه برای شما آماده ساخته و ارائه خواهیم داد، نمونه ای فوق العاده از دکوراسیون با سبک صنعتی می باشد. این آرایشگاه در یکی از مناطق شهر مکزیکو سیتی پایتخت مکزیک قرار گرفته است.

این آرایشگاه مردانه فضایی به متراژ ۳۶ مترمربع را به خود اختصاص داده است. همانطور که طراحان در شرح این پروژه اشاره می کنند در آن منطقه، آرایشگاه نه تنها مکانی است با ریشه ویکتوریایی و جایی که در آن مردان نه تنها موهایشان کوتاه کرده و یا ریش خود را تراشیده اند بلکه فضایی است که در آن مردان می توانند گردهم جمع شوند، به همین دلیل کارفرمای پروژه از طراحان خواست تا یک فضای انعطاف پذیر، راحت و گرم ایجاد کند. پیکره بندی فضا با هدف حفظ برخی از ویژگی ها و عناصر اصلی سایت آغاز شد. سبک دکوراسیون این آرایشگاه مردانه صنعتی می باشد. طراحان با استفاده از این سبک، فضایی زیبا کاربردی و صمیمانه را برای مشتریان ایجاد کرده اند. دیوارهای بتنی در معرض، سقف تیره، دیوارهای جدا کننده فلزی زنگ زده، کفپوش بتنی و سایر موارد همگی از عناصر و المان های سبک صنعتی می باشد که در طراحی این آرایشگاه مورد استفاده قرار گرفته است. نمای بیرونی این آرایشگاه نیز با همان سبک صنعتی طراحی شده است. استفاده از آجر در ترکیب با بتن نمایی جذاب و فوق العاده ای را ایجاد کرده که در هماهنگی با فضای داخلی می باشد.

منبع: Archdaily – خط معمار

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ