طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی دفتر فروش شرکت مواد غذایی طبیعی

4

طبق شرح متن ارائه شده توسط گروه  معماران Plainoddity  طراحی یک شرکت کشاورزی درکره جنوبی به نام Greengrass  با متراژ 281 متر مربع به این گروه واگذار شده ، این  شرکت خوراکی های حیوانی مانند گوشت گاو، شیر و کره با کیفیت بالا که دارای اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 به نسبت 1 به 4 توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و همچنین پنیر، ماست ،شیر ​​و سایر محصولات دامی را تولید می کند.

به عنوان شرکتی محقق و تولید کننده مواد غذایی طبیعی برای داشتن  بدن سالم  فضای اداری این شرکت نیز به کاربران خود این امکان را می دهد که ارزش های اخلاقی یک شرکت دوستدار طبیعت را حتی در فضای داخلی دفتر نیز احساس نمایند رنگ سبز رنگ اصلی کاربردی در فضای داخلی است و کل سالن که یک فضای مشترک است ، با رنگ سبز دیزاین شده و از دو رنگ در تنالیته سبز استفاده شده است ، گویی چمن طبیعی در فضا به کار رفته است.

منطقه استراحت مرکزی یک فضای غذاخوری ساده و حوزه ای است که توسط کارمندان استفاده می شود. علاوه بر این ، یک سالن اجتماعات باز برای خریداران و برگزاری جلسات به عنوان فعالیت های تبلیغاتی شرکت ها نیز  استفاده می شود.

به منظور جلوگیری از بسته نشان دادن فضای نشیمن ،  در فضا از مبلمان برای تفکیکبه جای یک دیوار سازمان یافته استفاده شده و گیاهان در قسمت فوقانی پارتیشن ها  دید بصری را در اطراف فضا گردش می دهند.
همچنین پارتیشن های شیشه ای  با اهدای شفافیت فضا را بزرگتر نشان داده و با پوشش سفیدرنگ قسمت میانی درب های شیشه ای حریم خصوصی بیشتری را در هنگام نیاز برای کارمندان ایجاد میکند.

منبع:آرک دیلی – خط معمار

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ