ساخت برج مراقبت در شاسی‌بلند‌های جدید نیسان در معماری و زندگی

نیسان سخت در اندیشه ارایه ی سامانه‌های کوچک بدون سرنشین در خودروهای تولیدی جدیدش است. این طرح پس از موفقیت تولید مدل مفهومی ناوارا انگارد در سال گذشته در اندیشه مقامات و طراحان نیسان شکل گرفته است. به گزارش «درایومگ»، مقامات نیسان اعلام کرده‌اند که ورژن‌های جدید اکس- اسکیپ مدل اکس- تریل نیسان در نسخه محدود به سامانه‌های کوچک و سبک پروازی (درون) با نام «پروت بپاپ 2» مجهز خواهند شد.
این سامانه‌های کوچک و سبک پروازی به صورت کنترل از راه دور ساخته شده و می‌توانند بیش از 25 دقیقه در اطراف خودرو پرواز کنند.
این پروازی‌های کوچک با دوربین‌های قوی 14 پیکسلی خود قادر به ارسال تصاویر شفاف و زنده از راننده و محیط وی در زمان واقعی هستند.
این نسخه از اکس تریل به صورت استاندارد به روکش‌های چرمی، صندلی‌های برقی قابل تنظیم، سامانه تهویه هوای خودکار دو ناحیه‌ای، سانروف پانورامیک، سامانه اطلاعات و سرگرمی نیسان و گزینه های دیگر مجهز است.
این خودرو همچنین به مجموعه‌ای از سامانه‌های کمک راننده هشدار دهنده‌های نقاط کور، ترمز هوشمند اضطراری، سامانه نگه‌دارنده بین خطوط، شناسایی علایم ترافیکی و ارزیاب‌های هوشمند جانبی با قابلیت شناسایی متحرک‌ها مجهز است.
خریداران با توجه به نیازهای خود می‌توانند یک نسخه 5 یا 7 صندلی را با موتورهای دیزلی 6/1 لیتری و با قدرت 128 اسب‌بخار در اختیار گیرند.
نسخه ادیشن این اکس-تریل X-Scape در 1200 دستگاه ساخته خواهد شد و بازار اولیه، اروپا خواهد بود.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ