رنگ بندی پارکت لمینت ترک فلور Turk Floor محصول مشترک ایران و ترکیه

نام پارکت: ترک فلور/Turk Floor
ضخامت پارکت: 8 میلیمتر
عرض هر تایل پارکت: 188 میلیمتر
طول هر تایل پارکت: 1200 میلیمتر
تعداد پارکت در هر بسته: 8 تایل
سطح پوشش هر بسته پارکت: 1/8048مترمربع
مقاومت سایشی : Ac4
کشور سازنده: ایران و ترکیه

پارکت لمینت ترک فلور (TURK FLOOR) محصول کشور ایران و مغز HDFچامسون وارداتی و کاغذ آلمانی می باشد،ضخامت این نوع لمینت 8 میل می باشدودارای ضریب تراکم پذیری ، ac4/32 می باشد کلیک مربوط به لمینت ترک فلور ولینگه (جدیدترین ومرغوب ترین نوع قفل لمینت) دارای نری ومادگی خیلی قوی و مناسبی می باشد که باعث بالارفتن مقاومت نسبت به رطوبت می شود.ضخامت پارکت لمینیت ترک فلور (TURK FLOOR) باعث می شود که زمان زیادی در محیط مورد استفاده قرار بگیرد.این نوع لمینت نسبت به سیستم گرمایش از کف طراحی شده است ومقاومت بسیارخوبی دارد. تعداد تایل در هر بسته 8 عدد و متراژ هر باکس این نوع لمینت 1.8048 متر مربع می باشد.
پارکت لمینت ترک فلور، علاوه بر داشتن کیفیت بالا در برابر ضربه و فشارهای وارد بر آن و . . . دارای زیبایی و نمای بسیار شیک و مدرنی نیز می باشد.حالت ارتجاعی پارکت لمینت ترک فلور، به علت استفاده از مواد دارای توانایی ارتجاعی در ساخت آن ها می باشد که این توانایی را برای کفپوش به ارمغان می آورد.این مواد ارتجاعی فرآورده های مصنوعی متفاوتی چون لینلئم، چوب پنبه و . . . را در بر می گیرد.بیشتر این حالت ارتجاعی در کفپوش هایی وجود دارد که برا استفاده ورزشکاران و یا موارد مشابه استفاده می شود و وجود حالت ارتجاعی در کف پوش باعث کیفیت و کارایی بالتر آن ها و همچنین حفظ بیشتر سلامتی ورزشکاران می شود.

جهت خرید با ما در تماس باشید : ۰۹۳۶۹۳۸۹۶۴۶

ارسال به سراسر کشور

جهت خرید با ما در تماس باشید : ۰۹۳۶۹۳۸۹۶۴۶

برای خرید عمده محصولات سایت، می‌توانید با کارشناسان معماری و زندگی با شماره تماس ۰۹۳۶۹۳۸۹۶۴۶ به‌صورت تلفنی یا چت در واتساپ در ارتباط باشید.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ