تهیه یک آشپزخانه کامل و مدرن با وسایل جدید و جالب

تجهیز و شیک کردن آشپزخانه
اگر میخواهید یک آشپزخانه کامل برای خود تهیه کنید وسایل جدید را جایگزین وسایل قدیمی کنید. شما میتوانید برای تغییر وسایل برقی آشپزخانه خود و نوسازی آنها به سایت منزل تو مراجعه کنید تا بهترین و مناسب ترین وسایل را خریداری کرده و یک آشپزخانه شیک، نو و مدرن داشته باشید. طرح آشپزخانه هر چه که باشد، با خواندن این مطلب میتوانید مشاوره ای از چگونگی برنامه ریزی آشپزخانه و انتخاب روشنایی آن را فرا بگیرید. همانطور که میدانید در درجه اول آشپزخانه جایی برای پخت و پز غذا است. برای اینکه اشپزخانه شما به اصلاح جذاب تر و سرگرم کننده تر باشد شما باید نگاهی به وسایل مدرن تر و طرح های مختلف اشپزخانه بیاندازید. اگر خانواده ای نسبتا شلوغ دارید شما باید از هر اینچ فضای آشپزخانه خود حداکثر استفاده را داشته باشید. اگر شما در بودجه مقداری مشکل دارید، در اولویت اول کابینت و کمدهای آشپزخانه را بازسازی کنید و اگر امکان جابجایی و تغییر دکوراسیون را ندارید در برخی از میزهای آشپزخانه، به نوسازی سبک و رنگ و مدل آن بپرداید زیرا کابینتها و میز و صندلی همیشه در دید هستند و با نوسازی آنها احساس تازگی در آشپزخانه شما ایجاد می کند.

نوسازی و تجهیز اشپزخانه

آشپزخانه قلب تپنده ی یک خانه است و هرچقدر طراحی وسایل آن شیک تر باشد ارزش و زیبایی خانه بیشتر می شود. به صورت کلی، شما هر روز از آشپزخانه خود استفاده می کنید، بنابراین طراحی کلی برای نیازهای شما بسیار مهم است. همچنین بازسازی و نوسازی آشپزخانه راه حلی هوشمند برای افزایش ارزش خانه شماست.برای رفاه بیشتر خود سعی کنید در آشپرخانه ظروف سرو و پذیرایی متناسب استفاده نمایید . طراحی آشپزخانه اغلب به عنوان یک کار پیچیده ای است که به طور حرفه ای به آن پرداخته می شود.

طرح آشپزخانه

سینک در هر طرح آشپزخانه، محل آماده سازی است که هرگز نباید بیش از حد با یخچال فاصله داشته باشند و یخچال باید در نزدیکی ورودی باشد. این کار باعث جابجایی تجهیزات اصلی شما ( یخچال، مایکروویو و سینک ) و در پی آن جابجایی آب، برق و گاز می شود. نکات موجود در مورد خدمات در آشپزخانه را به خاطر بسپارید و اگر مجددا لوله کشی کنید وقت و هزینه زیادی را صرف خواهید کرد. هنگامی که شما یک طراحی انجام می دهید ابتدا سینک و میز آشپزی را در جا مناسب قرار دهید. سپس راهی را برای اتصال سه ناحیه ایجاد کنید. این راه معمولا به شکل مثلثی ایجاد می شود. مثلث کوچکتر به معنی راه کوتاهتر، فاصله کمتر و راحتی بیشتر بین سه نقطه اصلی است. اگر این فاصله بیش از حد بزرگ به نظر می رسد، سعی کنید سه ناحیه را با هم نزدیکتر کنید.

نکته مهم دیگر این است که سینک آشپزخانه اغلب روی دیوار داخلی زیر پنجره قرار می گیرد. این کار باعث سهولت در لوله کشی می شود، همچنین نور خورشید را به جایی بیشتر می دهد که به آن نیاز دارید. دوام بیشتر و نگهداری راحت هم جزو نکته هاییست که در هنگام طراحی و سپس خرید لوازم، باید به آن توجه کنید. استفاده از مواد مختلف برای درب های آشپزخانه به جذابیت بخش های مختلف آن می افزاید. در طرح و ساخت کابینت های خود می توانید از یک طرح یا رنگ استفاده کنید، ولی در مابقی وسایل، از ترکیب رنگ لوازم آشپزخانه، برای شکستن یکنواختی استفاده کنید. اگر شما برای یک آشپزخانه کوچک طرحی داشته باشید، جزئیات را ساده و بی نظیر نگه دارید، زیرا این امر باعث می شود که آشپزخانه شما بزرگتر بنظر برسد. مطمئن شوید که در ساخت و ساز و رنگ و کاغذ دیواری برای آشپزخانه شما مناسب باشد، زیرا آنها باید در مقابل چربی و گرما مقاوم باشند. رنگ های روشن آشپزخانه شما را روشن می کند. این نوع کاغذ دیواری ها به خصوص هنگامی مفید هستند که اتاق شما فاقد نور خورشید طبیعی باشد و یا با نصب لامپ روشنایی مناسب در سقف محیط فعالیت خود را روشن نگه دارید، به طوری که همیشه نور کافی برای انجام کار را داشته باشید.

طرح های اصلی آشپزخانه

چهار طرح اصلی برای اکثر آشپزخانه ها وجود دارد که به شکل های G، U،L و تک هستند. در حالی که طرح طبقه ای خاص، یک آشپزخانه بزرگ و کارآمد را ایجاد می کند، هر آشپزخانه می تواند با کابینت های بلند و یکسره تا سقف و لوازم تزئینی تقویت شود. اگر آشپزخانه بزرگی دارید بطوری که خالی بودن مرکز آن باعث شده اشپزخانه شکل مناسبی نداشته باشد میتوانید از ایده آشپزخانه جزیره ای و قرار دادن سینک و میز آشپزی در مرکز آشپزخانه استفاده کنید. فاصله کابینت های کناری با جزیره مرکز باید متناسب باشد و یک طراح آشپزخانه میتواند به شما کمک کند که این فاصله استاندارد را رعایت کنید. جزایر را می توان در تمام اشکال و اندازه ایجاد کرد و شما به یک مربع یا مربع مستطیل محدود نیستید. آیا شما برای شروع آماده هستید اگر تمرکز خود را بر روی یک نگاه خاص قرار داده اید، از طریق سایت منزل تو برای دیدن طیف وسیعی از سبک ها و جستجوی لوازم آشپزخانه مدرن، اقدام کنید.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ