طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

ایده هایی برای معماری و دکوراسیون داخلی مدرن

7

وجود سبک مینیمال به واسطه ی دیوار های سفید، فضای ساده و همچنین عنصر چوب در فضا درک می شود. عناصر چوبی به کار رفته در طراحی و دکوراسیون داخلی آپارتمان فوق به صورت انحصاری طراحی شده و توسط هنرمندان بومی منطقه ساخته شده است. کاربرد این عناصر و وسایل طبیعی و خام، موجب منحصر به فرد بودن و ایجاد ظرافت خاص اتاق ها شده و رو به جاذبه زیبایی دکوراسیون ژاپنی وابی سابی یا “خرد سادگی طبیعی” متمایل می شود.

در مرکز این آپارتمان یک فضای نشیمن با پلان باز طراحی شده که به واسطه ی مبلمان مدولار با عمق دو برابر سازمان یافته است و به نقطه تولید آرامش میان شکل ها، بافت ها و رنگ ها تبدیل می شود. آشپزخانه در ارتباط بصری مستقیم با اتاق نشیمن قرار دارد، اما یک درب شیشه ای با فریم فلزی قرار دادند تا در صورت لزوم بتوانند از سایر بخش ها جدا سازند. به علاوه یک تراس کوچک نیز وجود دارد که به طور مستقیم به فضای آشپزخانه راه می یابد.

هدفی که در این چیدمان دنبال شد، بهبود کیفیت زندگی از طریق طراحی دقیق و کاربردی، که به واسطه ی تضادهای شفاف بین بافت ها به شکلی زیباشناختی، مینیمالیستی و ظریف حل شده است. این چیدمان توسط نور برجسته تر شده است.

منبع: Archilovers – خط معمار

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ