اصول طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب گرم

اصول طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب گرم
برای داشتن فضایی صمیمانه، از دکوراسیون داخلی اتاق خواب گرم استفاده کنین

اگر تمایل دارید اتاق خوابی دنج، راحت و صمیمی داشته باشید بهتر است از دکوراسیون داخلی اتاق خواب گرم استفاده کنین
برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب گرم باید از رنگ های گرم و مناسب برای کفپوش، دیوار ها، مبلمان، پرده و روتختی استفاده کنید تا حس امنیت در فضای اتاق خواب منزل شما ایجاد شود.

رنگ های سفید خامه ای گرم، طیف های رنگ قهوه ای، طیف های رنگ زرد، طیف های نارنجی و رنگ قرمز مات برای طراحی داخلی اتاق خواب گرم مناسب هستند. از این رو شما می توانید از اتاق خواب نارنجی، اتاق خواب قهوه ای، اتاق خواب قرمز و… برای طراحی داخلی اتاق خواب های گرم استفاده کنید.

برای اینکه فضای اتاق خواب گرم تر به نظر برسد ساده ترین روش استفاده از روتختی است، توجه داشته باشید که پتوهای نرم، پشمی، روبالشتی های قلاب بافی، بافتنی، ملحفه های ضخیم و پشم مصنوعی می توانند انتخاب مناسبی برای روتختی باشند. همچنین بهتر است برای داشتن دکوراسیونی گرم در فضای اتاق از کاغذ دیواری بافتدار، مبلمان چوبی، فرش و گل و گیاه استفاده کنید.

می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق گرم وسایلی را که دوست دارید در فضای اتاق خواب قرار دهید، توجه داشته باشید که نباید فضای اتاق خواب را با وسایل مورد علاقه تان بیش از حد شلوغ کنید.

اگر تمایل دارید دکوراسیون اتاق خواب تان گرم و صمیمی تر به نظر برسد بهتر است برای پوشاندن پنجره ها از پرده استفاده کنید. اختصاص دادن فضایی برای نشستن و کتاب خواندن می تواند تاثیر زیادی در صمیمیت و گرمای اتاق خواب داشته باشد.


منبع : archigate

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ