9 ایده برای داشتن راهروی ورودی زیباتر

0 18

راهروی ورودی مکانی است که دکوراسیون زیبای آن می تواند استقبالی زیبا از افرادی که وارد خانه می شوند انجام داده و تصویر اولیه مناسبی را از خانه، سبک طراحی و رنگ های موجود در آن را ارائه کند. به همین دلیل لازم است که راهروی ورودی منزل که نمادی از ظاهر و طبیعت خانه به شمار می رود را به شکلی زیبا و قابل توجه طراحی کنید. اگر چه راهرو ها بر اساس ساختار خانه تفاوت هایی با یکدیگر دارند، اما با طراحی های زیبا در هر نوع راهرویی می توانید به فضایی شیک و خاص دست پیدا کنید. ما نیز در این مطلب به روش ها و ترفند های زیباتر کردن راهرو های ورودی توسط رنگ ها، اکسسوار ها، روشنایی و غیره خواهیم پرداخت.

  1. کنتراست رنگ ها

رنگ های کنتراست فضایی پویا ایجاد می کنند. به همین منظور می توانید برای ایجاد فضایی روشن و دلباز از رنگ های روشن برای کفپوش و دیوار ها استفاده کرده و اکسسوار های موجود در راهرو ها را به رنگ تیره انتخاب کنید. با استفاده از چراغ های دیواری زیبا و متناسب با سبک مورد نظرتان به شکل کلاسیک و یا مدرن می توانید روشنایی بیشتری به مکان ببخشید.

  1. دیوار آجری

برای زیباتر کردن راهروی ورودی می توانید از دیوار آجری استفاده کنید و یا برای کاهش هزینه ها کاغذ دیواری با طرح آجر را به کار ببرید. می توانید از زیبایی طبیعی آجر در ورودی خانه بهره برده و ورودی ای زیبا و گرم ایجاد کنید.

  1. استفاده از آثار هنری

شخصیت هنرمند خود را به نمایش بگذارید؛ می توانید از راهروی ورودی به عنوان فضایی برای به نمایش گذاشتن آثار هنری استفاده کنید. قرار دادن آثار هنری زیبا و با ارزش در ورودی خانه این مکان را به فضایی خاص و متفاوت تبدیل خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

venenatis justo Phasellus venenatis, suscipit eget fringilla Donec elit. Aenean
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .