6 وب سایت معماری که از تأثیر مثبت آن‌ها روی معمارها خبر ندارید!

مار بودن، کار سختی است! به‌طور همزمان از شما انتظار می‌رود که مثل یک گرافیست تا یک مستخدم عمل کنید؛ مانند یک دانشمند علوم تا یک نویسنده یا مثل یک برنامه‌نویس کامپیوتر تا یک سخنران. و از شما انتظار می‌رود که همه این کارها را سریع و بدون وقفه و با دستمزدی احتمالاً کم انجام دهید. اما نترسید! اینترنت اینجاست تا به شما کمک کند.
در این مطلب از ۲۲ وب سایت معماری نام می‌بریم که نیازهای بی‌پایان شما را برطرف می‌کنند.
چه در حال انتخاب یک رنگ برای تم ارائه‌تان هستید؛ به دنبال تخفیف گرفتن برای خرید بزرگ آتی‌تان می‌باشید؛ در حال حل مشکلات فنی هستید یا حتی می خواهید که بین خواب و میزان کافئین مصرفی‌تان تعادل برقرار کنید؛ این وب‌سایت‌ها به شما کمک خواهند کرد.

لیست برترین های وب سایت معماری خارجی و مرجع معماری :
COLOR.ADOBE.COM

آیا شما از طرفداران پر و پا قرص ریچارد مایر هستید؟ سبک معماری شخصی را دوست دارید که همیشه لباس مشکی می‌پوشد؟ احتمالاً شما در زمینه انتخاب رنگ به کمک نیاز دارید. با انتخاب یکی از شش روش مختلف در این سایت معماری، زمینه‌ای رنگی خلق کنید و بلافاصله یک طیف پنج رنگه ایجاد کرده و از آن در صفحه ارائه‌ یا نمودارهایتان بهره ببرید.

SCREENR.CO

شاید شما از متخصصین BIM هستید یا در حل مسائل فنی مهارت دارید. اینکه شما یک مبحث را فقط یک بار بتوانید توضیح دهید؛ اصلاً صورت خوشی ندارد. این سایت معماری به شما کمک می‌کند که کلاس‌های درس خود را ضبط کرده و مثلاً دستورالعمل‌های مربوط به یک نرم‌افزار را بین دوستان و هم‌دانشگاهی‌های خود به اشتراک بگذارید.

CAMELCAMELCAMEL.COM

ممکن است داشتن وسایل جدید گران تمام شود. با سر زدن به این سایت، گوش به زنگ باشید تا ببینید که کی قیمت کتاب، لنز، دوربین یا کامپیوتر موردنظرتان تخفیف می‌خورد.

WRITEWORDS.ORG.UK

بیشتر معمارها، نویسنده متولد نمی‌شوند. با استفاده از این ابزار، کلمات مناسب برای شرح پروژه‌هایتان را پیدا کنید.

CAFFEINEINFORMER.COM/DEATH-BY-CAFFEINE

اگر بی‌حال باشید؛ قادر به انجام کارهایتان نخواهید بود. با چک کردن سطح کافئین مصرفی خود، مطمئن شوید که چنین اتفاقی نمی‌افتد.

LIBRIVOX.ORG

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ