۶ آشپزخانه ساده که خستگی ناپذیرند

۶ آشپزخانه ساده که خستگی ناپذیرند

از این آشپزخانه های ساده الهام بگیرید

آشپزخانه: جایی است که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد. حتی اگر شما فاصله¬ی زیادی از یک آشپز در خانه داشته باشید، شرط می¬بندم باز هم زمان زیادی از وقت خود در خانه را در آشپزخانه صرف می¬کنید. آن قلب هر خانه است و به این معنی است که باید به صورت کاربردی و البته زیبا سازماندهی شود. یک طراحی ساده راهی مطمئن برای تبدیل آشپزخانه¬تان به قطب بی¬نقص خانه است. در اینجا برای اثبات این نکته شش شاهکار ساده¬ی پرجلوه داریم.

براق، سفید، تمیز، با نشانی از سادگی. آشپزخان ه­ی ودبیک هاوس ثابت می­کند اضافه کردن گرما به یک فضای کاملا مدرن سخت نیست. سفید کامل آرامی توسط پرتوهای چوبی روشن متعادل می­شود که بر تناسب ساخت کف سفید رنگ تأکید دارد. پیوستگی آن با اتاق نشیمن احساس باز بودن و سهولت را می­رساند، و سادگی را با مد بی­نقص ترکیب می­کند.

بتن حسی صنعتی به این فضای اساسی در موهلستراس 22 می­دهد. جفت شدن لامپ­های چوبی، پیشخوان لمینت، و دیوارهای بتنی بر عمق بافتی که بعلاوه توسط صندلی زرد برجسته شده است، می­افزاید.

استفاده از شیشه و سنگ مرمر یک آشپزخانه­ فوق ­العاده شیک ایجاد کرده است. پس­زمینه­ی تماما سفید در پارک هاوس اجازه می­دهد تا میز شیشه­ای و پیشخوان سنگ مرمری مرکز صحنه­ی این تعادل کامل از خلوص و تجمل را داشته باشد. بعلاوه ثابت می­کند که تنها مقدار مناسبی از شالوده می­تواند در فاصله­ی بین کسل کننده تا عالی را پر کند!

قدرت یک دیوار آجری را ببینید! این، همراه با کف چوبی زمخت، باعث می­شود آشپزخانه­ی برموندسی ورهاوس لافت ساده و در عین حال بسیار با شکوه باشد! واقعا شگفت انگیز است که چگونه تعداد بسیاری از ترکیبات می­توانند بدون از دست دادن قدرتشان کنار هم وجود داشته باشند. برعکس، محیطی مجلل و ساده می­سازند.

در یک جزیره­ی کوچک در دریای شمال، این آشپزخانه شایان ستایش در فوهر به اندازه­ی سنتی بودنش شیک است. این آشپزخانه نشانی از معماری دوره­ی فریسیان که ثروت را با کاشی­های سرامیکی رنگ شده نشان می­دادند، دارد. در اینجا، این کاشی­های ساده و در عین حال شیک کاملا توسط کف چوبی متعادل شده­اند. این جذاب است، ساده است و کاربردی است؛ بیشتر از این چه چیزی می­توانید بخواهید؟

چگونه می­توانید عاشق کاشی و سرامیک­های شدیدا مد روز سفید متعادل شده توسط ملات خاکستری، جزیره­ی آشپزخانه، و نور بالای سر در آپارتمان روچا نشوید؟ شومینه­ای سفید مکثی براق به دیوار کاشی شده که تا بار ادامه دارد می­افزاید. بلوک آشپزخانه­ی چوبی با قاب­های مستطیلی به میزبان اجازه­ی آشپزی در حین مهمانداری می­دهد، به طوری که یک میز غذا خوری با صندلی برای تا شش نفر از آن گسترش می­یابد. لامپ ساده­ی آویزان فضای کاربردی، راحت و شیک را روشن می­کند.

اگر اصرار ناگهانی به تعمیر و نوسازی آشپزخانه­ی خود پیدا کردید، ما شما را سرزنش نمی­کنیم. فقط به یاد داشته باشید، یا ساده باشید و یا فراموشش کنید!


منبع :archigate

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ