گشایش سومین نمایشگاه « ابژه» جمعه ۱۹ مهر در فرهنگسرای نیاوران

0 5
آیین گشایش سومین نمایشگاه « ابژه» جمعه ۱۹ مهر در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
موضوع این نمایشگاه «میز و حجم کوچک کاربردی» است. در سومین رویداد ابژه ، همچون گذشته از طراحان ، معماران و هنرمندان مجسمه ساز دعوت شده تا با هنر و اندیشه خود برای این پرسش پاسخی بیابند: «چگونه یک شیء مانند میز می‌تواند به مرکز تجمع افراد و پایگاهی برای گذراندن ساعت های طولانی و فعالیت های مشترک تبدیل شود؟» در این نمایشگاه همچنین آثاری از میان آثار کارگاه آموزشی برگزار شده با همین موضوع در معرض دید علاقه مندان قرار خواهدگرفت.سومین نمایشگاه « ابژه»  با هدف تمرکز و کشف پتانسیل های موجود در مواد ، بر متریال سنگ متمرکز شده و از طراحان خواسته شده است تا با فکر کردن به این متریال و بحث و نقد پیرامون آن ، حوزه طراحی محصول را به تحرک بیشتر وادارند.

تعامل انسانی از موضوعات اصلی سومین نمایشگاه ابژه است که کیوریتوری آن بر عهده الناز طهرانی است. تلاش دست اندرکاران این نمایشگاه توجه به موضوعات اجتماعی روز است چرا که ابژه معتقد است بی تفاوتی به زندگی اجتماعی به ویژه در زمانه پیچیده و چند وجهی کنونی به انزوای حوزه طراحی منجر خواهد شد.

نمایشگاه «ابژه » از ۱۹ تا ۲۶ مهر در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برپاست.
علاقه مندان می‌توانند جهت بازدید از نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت ۱۰ تا ۲۱ و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۴ تا ۲۱ به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.
دیزاین پوستر آنرا استودیو 4*3 ، محسن ولیحی انجام داده است.

ارل
منیع : نمایشگاه ابژه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

mattis Phasellus ante. felis nunc ut neque. Praesent Praesent
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )