چرا انتخاب درست روتختی، در دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی داره؟

چرا انتخاب درست روتختی، در دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی داره؟
چه نوع روتختی برای اتاق خواب مناسبه؟ ساده یا پرنقش؟

یکی از دکورهایی که در اتاق خواب باعث کاملتر شدن چیدمان میشه، انتخاب روتختی های جالب و دوست داشتنیه
طرح و رنگ رو تختی
درست است که انتخاب طرح روتختی موضوعی کاملا شخصیه، اما باید توجه داشته باشید که ابعاد اتاق خواب تاثیر زیادی در انتخاب طرح دارد.

رنگ و آب روتختی تاثیر زیادی تو طراحی اتاقتون داره. پس اگر اتاقتون ساده و خلوته حتما سعی کنین رو تختی شلوغ انتخاب کنین، مثل این طرح هایی که عکسشو براتون گذاشتم، البته یادتون نره رنگی انتخاب کنین که تضاد زیادی نداشته باشه، چون اتاق خواب فضاییه برای داشتن خواب آروم. همچنین اگر اتاقتون به اندازه ی کافی وسایل های زیادی داره یا دیوارتون خیلی شلوغه، از رو تختی های ساده و تک رنگ استفاده کنین.

2. رو تختی هایی که از هر دو طرف قابل استفاده باشه

اگر از دسته افرادی هستید که مدام در حال تغییر دکور دکوراسیون خود هستید و یا زود از محیط اطرافتان خسته میشید، بهترین و کم هزینه ترین انتخاب براتون میتونه رو تختی های دو رو باشه، رو تختی های دو رو معمولا دو رنگ و یا دو طرح مختلف دارن و میتونین متناسب با رنگ چیدمانتون انتخاب کنین.

3. روتختی دوست داشتنی برای اتاق کودک

در انتخاب روتختی برای اتاق کودکتان علاوه بر موارد بالا، در نظر بگیرید که به راحتی قابل شستشو باشن و در انتخاب طرح و رنگ برای آن ها جنسیت، سن و علاقه مندی هایشان، مورد توجهتون باشه. این موارد می توانند در انتخاب بهترین روتختی تاثیر زیادی داشته باشن، به نظر کودکتان اهمیت زیادی بدین.


منبع : archigate

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ