پیشنهاداتی برای نظم بخشیدن به محل ساخت و ساز در فصل پاییز

0 4

پیشنهاداتی برای نظم بخشیدن به محل ساخت و ساز در فصل پاییز

با پیشرفت تکنیک های ساخت و ساز و وجود محصولات با کیفیت بالا، تعطیل شدن عملیات ساخت و ساز در زمستان نسبت به گذشته بسیار کاهش یافته است. با توجه به سخت تر بودن شرایط کار در فصل های تابستان و زمستان نسبت به فصل بهار، توجه شما به نظم محل ساخت و ساز و تلاش برای بهبود آن در فصل بهار فرصتی مناسب و ارزشمند محسوب می شود.

در این مقاله، پیشنهاداتی را برای بهبود بخشیدن به نظم محل ساخت و ساز به شما ارائه خواهیم داد:

مصالح موجود را سازماندهی کنید

این موضوع ممکن است بسیار ابتدایی به نظر برسد، اما اغلب به علت کاهش دما و کوتاه بودن روزها در ماههای زمستان، نظم محل ساخت و ساز مورد غفلت قرار می گیرد. بنابراین مناسب تر بودن شرایط آب و هوایی در بهار، فرصت مناسبی را فراهم می آورد تا به این مسئله بپردازید و هر گونه مصالح اضافی موجود در محل را سازماندهی کرده و در مکانی امن و مطمئن قرار دهید.

در صورت نامناسب بودن سازماندهی مصالح، ممکن است به علت وجود مشکل دسترسی یا فرو ریختن آنها، آسیب جدی به پروژه یا اعضای  تیم وارد شود. به منظور حفظ نظم محل ساخت و ساز، مصالح موجود را در دسته بندی های مشخص مانند پلاستیک، فلز و چوب قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که تمام بشکه های حاوی مواد خطرناک به منظور کاهش سرریز شدن و هدر رفتن محکم بسته شده اند.

بررسی و بازبینی ابزار و تجهیزات

بازبینی تجهیزات موجود در محل ساخت و ساز، منجر به کاهش ضررهای مالی بزرگ و غیرمنتظره خواهد شد. کارگران را تشویق کنید تا نقش فعالی در حفظ و مراقبت از محل کارشان داشته باشند تا بهره وری و کیفیت کار را بالا ببرند.

اطمینان حاصل کنید که کارمندان و کارگرانتان مهارت لازم برای تعمیر و نگهداری تجهیزات را دارند، چرا که در صورت عدم آگاهی ممکن است خطرات جدی آنها را تهدید کند. چه اینکه شما به منظور حفظ نظم محل ساخت و ساز در حال بررسی و بازبینی یک بیسیم کوچک باشید و یا یک بیل مکانیکی بزرگ، امنیت کارگرانتان و سازماندهی و بهروه وری محل کارتان را تحت تاثیر قرار می دهید.

 

رسیدگی به ضایعات

مواد زائد، بازیافت آنها و مسئولیتی که ما در قبال آنها داریم هیچ زمانی تا به امروز تا این اندازه مهم و ضروری نبوده است. بسیار مهم و ضروری است که تمام اقداماتی که در محل کار شما صورت می گیرد، در راستای حفظ محیط زیست و سازگار با آن باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

dolor venenatis vel, sit risus. amet, Aliquam adipiscing felis
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .