پلان معماری و مقطع فروشگاه های تجاری زیر 100 متر

0 3

پلان معماری و مقطع فروشگاه های تجاری زیر 100 متر

.طراحی فروشگاه های تجاری و مغازه های فروش کلا همیشه یک چالش عظیم بوده که ریشه در تاریخ و تحول طراحی این کاربری دارد. به طور عمده در طراحی فروشگاه های تجاری، تقسیم بندی فضا و سیرکولاسیون نقش اساسی را ایفا می کند. بخصوص زمانی که چند متر مربع کم یا زیاد داشته باشیم. با این شرایط مشاهده نمونه موردی های اجرا شده، و بررسی اصول طراحی فروشگاه های تجاری اولین گام برای دستیابی به تکنیک های طراحی این کاربری به شمار می رود.
طرح فروشگاه های تجاری زیر این اجازه را می دهد تا به طور کامل پلان فروشگاه را تجزیه و تحلیل کنیم و نیازهای فروشنده، مشتری، تنوع ساخت، نوآوری و جایگذاری دکوراسیون داخلی را بهتر درک کنیم. در این پست پلان و جزئیات فروشگاه لوازم ورزشی، فروشگاه لباس زنانه، فروشگاه کفش مردانه، فروشگاه لوازم آرایشی، فروشگاه لوازم دوچرخه، فروشگاه عینک (کارگاه عینک سازی)، بوتیک لباس، فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه ادویه جات، دوچرخه فروشی، فروشگاه کیف زنانه، فروشگاه سیسمونی کودک و … مشاهده می شود.
در ادامه 25 نمونه پلان و مقطع فروشگاه های تجاری با متراژ کمتر از 100 متر مربع را گردآوری کردیم که بانک اطلاعاتی مناسبی برای پروژه های شما خواهد بود. همچنین دانلود فایل JPEG باکیفیت فایل ها به صورت Zip در انتهای عکس ها قرار دارد.

ارل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

libero. nec elit. adipiscing eget id venenatis, ut quis, ultricies
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .