نکاتی برای تطبیق دکوراسیون خانه با فصل پاییز

دکوراسیون خانه تاثیر بسیار شگرفی در حال و هوا و روحیه شما دارد. اهمیت دکوراسیون را می‌توان از جمله “هیچ‌جا خانه خود آدم نمی‌شود” پی‌برد. خانه شما محلی برای استراحت و آرامش است پس بهتر است بسیار به دکوراسیون خانه‌تان توجه ویژه‌ایی داشته باشید. در ادامه نکاتی برای بهبود و تنوع دکوراسیون خانه در فصل پاییز آورده شده است.

اتاق ناهارخوری: از قطعات محوری و عطرهای مختلفی در دکوراسیون خود استفاده کنید
اتاق ناهارخوری، اولین اتاقی است که افراد در بدو ورود به خانه با آن مواجه می­‌شوند، بنابراین وجود یک شمع خوش‌بو و روشن نه تنها ورودی خانه شما را چشم‌گیر می‌­سازد، بلکه همچنین حس گرما و راحتی مطبوعی را برای شما فراهم می‌­کند. استفاده از شمع‌های معطر با رایحه ریحان و شکوفه پرتقال بر روی میز ناهارخوری حال‌ و هوای دل‌انگیزی ایجاد خواهد کرد و همچنین، گاهی اوقات از خلاقیت خود استفاده و قطعه محوری را با یک کاسه میوه­‌ی فصلی عوض کنید. سعی کنید شمع خود را تقریبا ۳۰ دقیقه قبل از حضور مهمانان روشن کنید، به این ترتیب عطر و بوی آن می‌­تواند در گوشه و کنار خانه پخش شده و هوا را مطبوع و خوش‌بو سازد.

نشانه‌­های شخصی خود را به نمایش بگذارید
من عاشق داستان­‌هایی هستم که تمام اجزاء موجود در قفسه­‌های کتابخانه من در درون خود دارند. استفاده از اجزاء شخصی مختلفی مانند عکس­‌ها و یا ارثیه­‌های خانوادگی می‌­تواند یک فضای احساسی راحت و آسوده برای افراد ایجاد کند. به عبارتی باید در هر قفسه تعدادی از عکس­‌های شخصی، نوعی از گلدان یا فضای سبز و قطعه‌­ای خاص و با یک داستان منحصر به فرد وجود داشته که باعث لبخند شما شود.

اتاق نشیمن: میز قهوه خود را تزئین کنید
شما می‌­توانید اشیاء و لوازم جانبی موردعلاقه خود را با استفاده از یک سینی شیک و زیبا احاطه نموده و بر روی میز قهوه قرار دهید. از آنجا که اتاق نشیمن فضایی کاملا اشتراکی و همگانی است، همیشه یک شمع خوش عطر و بو در گوشه‌­ای از اتاق قرار دهید. به عنوان مثال، یک شمع معطر در نزدیکی مرکز میز قرار دهید. اگر به خواندن کتاب علاقه دارید گذاشتن چند کتاب بر روی میز ایده زیبا و جالبی خواهد بود.

روشویی: جذابیت این فضا را افزایش داده و شلوغی و بی­‌نظمی را به حداقل برسانید
اضافه کردن تزئینات کوچکی مانند گلدان‌­های جوانه با گل­‌های تازه نیز می‌­تواند فضا را تا حد زیادی تلطیف سازد. همچنین، جاگذاری محصولات زیبایی و حمام در سبدهایی قابل دسترس و شیک، از به وجود آمدن یک فضای شلوغ، بی‌­نظم و درهم و برهم جلوگیری می‌­کند.

حمام اصلی: به امکانات آبگرم بیشتر توجه کنید
حمام­های غروب و شب، می­توانند یکی از گزینه­های موردعلاقه شما (و من) برای بازیابی آرامش پس از یک روز طولانی باشند. جاگذاری یک پشته از مجلات در حمام همراه با استفاده از یک شامپو بدن با عصاره معطر، می­تواند احساس خوب و آرامش­بخشی را به شما منتقل سازد.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ