نمایشگاه املاک و مستغلات مدیترانه از چهارم تا ششم نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی برگزار شد

0 147

نمایشگاه املاک و مستغلات مدیترانه از چهارم تا ششم نوامبر سال ۲۰۱۶ میلادی برگزار شد و غرفه داران بهترین پیشنهادات خود را در زمینه تبلیغات خانه های جدید و دست دوم به نمایش گذاشتند. در این نمایشگاه یک اینستالیشن با عنوان مبلمان شهری قصه گو توسط معمار و برنامه ریز شهری سائوپائولو به نام Guto Requena به نمایش گذاشته شد. این اثر هنری عمومی با نام “آیا می توانید یک راز به من بگویید؟” مجموعه ای از مبلمان موقت خیابانی است: یک باجه تلفن که داستان بازدید کنندگان را ضبط می کند و آن ها را به صورت تصادفی در پنج نیمکت چوبی پخش می کند.

نمایش مبلمان شهری قصه گو در نمایشگاه املاک و مستغلات مدیترانه

قطعات این اینستالیشن که به صورت موقت در نمایشگاه املاک و مستغلات مدیترانه در سائوپائولو به نمایش گذاشته شده بود، هنگام شب به مجسمه های نورانی با رنگ های گرم تبدیل می شوند که همزمان با شدت صداهای ضبط شده تغییر می کنند. چراغ های LED که در داخل قطعات مبلمان نصب شده اند باعث تقویت حس حضور در میدان می شوند و یک منظر رویایی ایجاد می کنند.

نمایش مبلمان شهری قصه گو در نمایشگاه املاک و مستغلات مدیترانه

این محوطه که به عنوان محل شکنجه و سرکوب در دوران دیکتاتوری نظامی برزیل مورد استفاده بوده است، اکنون به یک میدان عمومی پر انرژی در محله Bom Retiro در سائوپائولو تبدیل شده است و جمعیت زیادی از مهاجران در آن زندگی می کنند. این اثر یکی از پژوهش های در حال اجرای Estudio Guto Requena است که در رابطه با احساسات، حافظه، طراحی و فناوری دیجیتال انجام می شود و بازدیدکنندگان را تشویق می کند با محیط شهری روزمره خود درگیر شوند و نگاهی عمیق تر به انتقال بین حوزه های خصوصی و عمومی داشته باشند.

منبع: archdaily

آرمین رحیمی وند – ابگینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

tempus dictum consectetur Donec lectus ante. felis eleifend ipsum
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )