نقاشی منزل با رنگ هایگلاس و هر چیزی که باید در مورد آن بدانید

0 4

هنگامی که بحث نقاشی منزل به عنوان پوشش نهایی دیوار به میان می آید، شما ممکن است نقاشی منزل با رنگ هایگلاس را به عنوان جسورانه ترین گزینه در نظر بگیرید. با این حال، در واقع طراحان رنگ از آن به عنوان یک انتخاب رایج برای افزودن جذابیت بصری به دکوراسیون داخلی استفاده می کنند.

ما با Andrea Magno، متخصص رنگ و طراحی Benjamin Moore، برای پیدا کردن ایده های برتر رنگ هایگلاس آشنا شدیم. از نکات گفته های او به عنوان الهام برای استفاده از این رنگ خاص در طراحی کتابخانه تا سقف اتاق نشیمن بهره ببرید.

بهترین راه برای استفاده از رنگ های براق در خانه چیست؟

آندریا ماگنو: رنگ های هایگلاس یا براق معمولا به عنوان پوشش درهای داخلی، لبه ها، مناطق پر رفت و آمد و درهای بیرونی استفاده می شوند. با این وجود، می توانید تقریبا هر کجا که بخواهید یک فضای منحصر به فرد ایجاد کنید، میتوانید از رنگ هایگلاس استفاده کنید، اما مطمئن باشید که دقت کافی در به کار بردن آن اعمال می شود.

رنگ هایگلاس می تواند یک راه عالی برای اضافه کردن ابعاد یا جزئیات به یک اتاق باشد، یا استفاده از همان رنگ بر روی دیوارها و تر و تمیز کردن، اما با پوشش پایانی متفاوت. به عنوان مثال، یک رنگ سفید را انتخاب کنید، مانند Chantilly Lace OC-65، و از آن به صورت نازک بر روی دیوارها استفاده کنید و برای نقاشی لبه ها از همان رنگ، امانوع براق آن استفاده کنید.

آیا سبک خاصی از دکوراسیون وجود دارد که به چشمگیرتر شدن نقاشی های با رنگ های براق کمک کند؟

ماگنو: بسیاری از سبک های دکوراسیون می توانند پیرای رنگ براق باشند، اما استفاده از آن با مشورت مهم است. ظاهر پر زرق و برق رنگ براق معمولا در اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، کتابخانه و یا به منظور تاکید کردم روی ظاهر در ورودی، با هدف ایجاد یک ظاهر شاخص و بدون توجه به این که سبک سنتی یا مدرن است، به کار می رود. به علاوه، باید دیگر رنگ های پوششی مورد استفاده در اتاق را در نظر بگیرید. رنگ هایگلاس، نور را تقویت می کند و به آن ظاهر شگفت انگیزی می دهد، مخصوصا هنگامی که در کنار یک پوشش نرم تر قرار بگیرد. لوازم دکوری با بافت شاخص مانند کوسن پشمی، فرش سیزال و حتی گلدان های سرامیکی بی نظیر، اتاق را تعادل می دهد. رمز این کار، استفاده از رنگ پوششی به شکلی است که ظاهر کلی اتاق را کامل کند و نه این که فضا را کاملا بپوشاند.

ممکن است نکاتی را در رابطه با انتخاب رنگ های هایگلاس به اشتراک بگذارید؟

ماگنو: تم های روشن تر رنگ هایگلاس می تواند جزئیات معماری را بدون تحریف یک طرح رنگ موجود برجسته کند. اما برای اضافه کردن کمی جذابیت، یک رنگ هایگلاس تیره می تواند بی نظیر باشد، زیرا تضاد بیشتری بین رنگ تاریک سطح و مناطقی که نور منعکس شده است وجود دارد. پوشش با رنگ های تیره تر، سبب تبدیل یک سطح عادی به یک طراحی لوکس است. در هر رنگ یا عمقی، رنگ های هایگلاس باعث ایجاد فضاهای جالب تر و برجسته تر می شوند.

 

در حال حاضر مشتریان بنجامین مور چگونه از رنگ های براق استفاده می کنند؟ ترند این روزها چیست؟

ماگنو: با نشان دادن علاقه به رنگ کردن سطوح چوبی و کابینت ها، رنگ براق به یک پوشش محبوب تبدیل شده است، زیرا بسیار با دوام و از لحاظ تمیز کردن نیز راحت است. همچنین نمونه هایی عالی از پوشش هایگلاس برای برجسته سازی یا جزئیات در یک اتاق استفاده می شود، به خصوص اگر مدول ها یا جزئیات معماری خاصی وجود داشته باشند که باید مورد توجه قرار گیرند. برای قطعات کوچکتر عناصر دکوری نقاشی شده با رنگ هایگلاس، این پوشش فرصتی برای استفاده از یک رنگ خاص ارائه می دهد که به نمای کلی اضافه می شود.

باید و نبایدهای دیگری در نقاشی منزل با رنگ هایگلاس هست که بخواهید گوشزد کنید؟

ماگنو: هنگامی که رنگ هایگلاس برای کابینت یا مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد، یک ظاهر براق ایجاد می کند که تمیز نگه داشتن آن آسان است. مهم این است که بدانیم که رنگ های هایگلاس برای قسمت هایی که نقص ظاهری دارند زیاد مناسب نیستند، بنابراین مهم است که کار و برنامه دقیق باشد. همچنین، پوشش پایانی یک سطح هایگلاس مقدار قابل توجهی بازتاب ایجاد می کند که می تواند خیره کننده باشد و خستگی چشم ایجاد کند. مهم این است که این سطوح را با سطوح مات بیشتر متعادل کنید، حال چه دیوارهای دیگر باشند، چه پارچه یا قالیچه.

[wp-rss-aggregator]

مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی

لطفا با کارشناسان ما جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات، تماس بگیرید.
09369389646

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

luctus dapibus dolor dolor. quis ipsum Donec suscipit accumsan
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .