معرفی و دانلود کتاب Interior Design Course

8

معرفی و دانلود کتاب Interior Design Course

طراحی داخلی همواره به عنوان بخش مهمی از معماری مطرح می شود و چالش های گوناگونی را بسته به عملکرد فضا به همراه دارد. طراح فعال در این حوزه، ضمن سامان بخشی فضای انسانی در تلاش است تا فضا را از ابعاد مختلف به خواسته ها و نیازهای کاربر نزدیک کند. بدین ترتیب طراح داخلی با در نظر داشتن ویژگی های انسان به عنوان موجودی آسایش طلب و خواهان آرامش می کوشد تا ضمن آنکه فضا را از لحاظ رفاه جسمانی کاربر، تجهیز کند از نظر آرامش روحی نیز، آن را زنده و پرمعنا پدید آورد. از این رو تلاش طراح در راستای سازماندهی فضا با نگاهی دقیق و موشکافانه همراه است که بر این اساس هر یک از عناصر فضا نقش مؤثری در خلق فضای مطلوب ایفا می کنند.
اگر شما به عنوان یک طراح داخلی در حال برنامه ریزی و سامان دهی پروژه ای هستید و یا صرفاً به این شاخه از معماری علاقه دارید می توانید از کتابی که در ادامه معرفی می شود در جایگاه مرجعی الهام بخش بهره جویید.

به طور مفصّل طراحی فضاهای داخلی را شرح می دهد. بنابراین می توانید مهارت های مختلفی را فرا بگیرید و با کتاب Interior Design Course سبک شخصی خود را توسعه دهید.

این کتاب توسط Tomris Tangaz مدرس ارشد طراحی داخلی در کالج معتبر هنر و طراحی چلسی در لندن، نوشته شده است. او سالها تجربه کار به عنوان طراح داخلی حرفه ای در پروژه های تجاری و مسکونی را دارد و در این کتاب قصد دارد تجربیات خود را به صورت مرحله به مرحله شرح دهد. برخی از مراحل طراحی داخلی که در این کتاب بدان پرداخته می شود شامل توسعه مفاهیم، ساخت مدل ها، ترسیم نقشه های فنی، برقراری ارتباط میان طرح پیشنهادی با وضع موجود و ارائه یک طرح نهایی مطلوب است. آموزش های مرحله به مرحله شما را با چالش های مختلفی که در فرایند طراحی به وجود می آید آشنا می سازد. همچنین در رابطه با پیدا کردن منبع الهام، برنامه ریزی فضاهای زندگی، استفاده از نقشه ها و کار با انواع ابزارآلات در ساخت مدلها توضیحات لازم ارائه شده است. از دیگر ویژگی های این کتاب وجود نمونه های اتمام یافته از طراحان حرفه ای و دانشجویان پیشرفته است که می تواند الهام بخش شما در دستیابی به بینشی صحیح در دنیای طراحی داخلی حرفه ای باشد. لذا در ادامه جهت مطالعه و درک بهتر موضوع، محتوای این مرجع ارزنده ارائه شده است.

مشخصات فنی کتاب :

عنوان: Interior Design Course : Principles, Practices and Techniques for the Aspiring Designer
پدیدآور: Tomris Tangaz
ناشر: Thames & Hudson
سال انتشار: 2006
زبان: انگلیسی
موضوع: معماری داخلی
تعداد صفحه: 144

منبع:ارل

نظرات بسته شده است.

neque. consequat. Aenean libero. libero pulvinar ipsum felis eget consectetur mattis
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .