معدن سنگ سنت مارگارتن در بورگنلند اتریش - معماری

معدن سنگ سنت مارگارتن در بورگنلند اتریش

0 351

معدن سنگ سنت مارگارتن در بورگنلند اتریش یکی از قدیمی ترین معادن اروپا است که از سال ۲۰۰۱ به عنوان یکی از زیباترین و خیره کننده ترین مناطق هوای آزاد اروپا در بخش میراث فرهنگی سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسید.

تبدیل معدن سنگ سنت مارگارتن به فضای باز عمومی

این منظره منحصر به فرد توسط سمپوزیوم مجسمه سازان اروپا به عنوان محل نمایشگاه مجسمه های سنگی متعدد مورد استفاده قرار می گیرد. تغییر ساختار این منطقه در جریان یک مسابقه معماری شکل گرفت که در سال ۲۰۰۵ برگزار شد و گروه معماری AllesWirdGut به عنوان برنده مسابقه پیشنهاد تغییر منطقه به یک فضای باز را ارائه داد. در این محل که توسط فضای طبیعی احاطه شده است، انواع رویدادها مانند جشنواره اپرا و اجرای نمایش و کنسرت راک می تواند برگزار شود و شش هزار نفر به صورت همزمان می توانند از این مجموعه بازدید کنند.

تبدیل معدن سنگ به یک فضای دیگر بدون آن که معنای آن را به خطر بیاندازد و اجازه دهد تا یک ویژگی طبیعی با روش طراحی انسانی در تعامل باشد، نیازمند زمان و مطالعه است. پروژه تبدیل معدن سنگ سنت مارگارتن به فضای باز عمومی که یک سناریوی عالی برای هنرمندان و نمایش های تابستانی ساخته است، به زبان ساده طبیعت و اشکال حرف می زند و منظره با برش دقیق لبه ها و سطح های کنده شده از زمین ساخته شده است.

در ساخت این پروژه به ویژه فضاهای باز از مصالح سنگی استخراج شده از معدن استفاده شده است. بازدیدکنندگان در سالن انتظار یک فرش ساخته شده از انواع مختلف شن را مشاهده خواهند کرد که از تشکیل گرد و غبار در ماه های خشک و گرم سال جلوگیری می کند. تمام انحناها و لبه های اضافه شده به دلیل نمایش قدمت معدن و ماشین های ساختمانی سنگین  با صفحات فولاد کورتن شده پوشانده شده اند.

آرمین رحیمی وند ، کارشناسی ارشد معماری منظر – ابکینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

consequat. suscipit Sed non facilisis ultricies ut ipsum fringilla commodo dictum risus.
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )