مصاحبه تصویری با موسس ۳XN در اصول طراحی معماری پایدار

زمان مطالعه این مطلب: ۲ دقیقه

کانال لوئیزیانا آخرین مصاحبه ویدئویی خود را با مدیر عامل شرکت ۳XN کیم هرفورت نیلسن منتشر کرده است ، که در آن او به طراحی این شرکت برای خانه المپیک ، دفتر مرکزی کمیته بین المللی المپیک ، که به عنوان یکی از پایدارترین ساختمانهای جهان شناخته خواهد شد.

در مصاحبه ، نیلسن به چگونگی الهام گرفتن این ساختمان از پنج حلقه المپیک ، توضیح می دهد . این پنج حلقه با نماد پنج راه پله که به منظور تشویق ارتباطات و تعاملات در بین کاربران ، تفسیر شده است. کل سقف نیز از نماد کبوتر IOC شکل گرفته و نشان دهنده این است که “از آنجا که صلح بسیار مهم است ، IOC یک سازمان صلح آمیز است.”

نیلسن همچنین استدلال می کند که این ساختمان به عنوان یک مجسمه یا اینستالیشن عمل می کند که در آن افراد می توانند کار کنند ، با بیان اینکه “اگر بخواهید تبدیل به یک مجسمه بزرگ ، یک بنای یادبود می شود ، داستان مربوط به IOC را که در پارک قرار دارد” را عنوان می کند.

اخیراً ، در طول جشن جهانی روز المپیک ، کمیته بین المللی المپیک (IOC) دفتر مرکزی جدید واقع در لوزان سوئیس را افتتاح کرد. هدف از این پروژه گردهم آوری کارمندان IOC   ،  ۵۰۰ کارمند در حال حاضر در چهار لوکیشن در لوزان زیر یک سقف واحد مشغول به کار هستند. دفتر مرکزی جدید برای ارتقاء ماموریت همکاری های بین المللی ، شفافیت و اصول پایداری ساخته شده است.

مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی

لطفا با کارشناسان ما جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات، تماس بگیرید.
۰۹۳۶۹۳۸۹۶۴۶

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

37 − 31 =

اگر فضای بیش از 100 متر دارید می توانید از مشاوره رایگان معماری و زندگی بهرمند شوید شماره تماس در تمامی ساعات 09369389646
1
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .
Powered by