مرکز زیبایی Fig ونکوور با دیوارهای سبز

0 1
دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

معماران “اسکات و اسکات” فروشگاهی را برای Fig – یک مرکز مراقبت از پوست تاسیس شده توسط آنیتا چان و جسیکا والش، که طیف وسیعی از درمان ها از جمله درمان های صورت و تزریقات را ارائه می دهد- طراحی کرده اند. دیوارهای فولادی سبز سوراخ دار، منحنی های خمیده ای شکل داده که با روشویی و قفسه بندی در این فروشگاه زیبایی در ونکوور چیدمان شده اند. برای آشنایی بیشتر با این پروژه در ادامه با معماری و زندگی همراه باشید…

دکوراسیون داخلی سالن زیبایی
دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

این فضا در بخش غربی ونکوور در داخل یک مغازه 37 متر مربعی واقع شده است که مربوط به دهه 1900 است. این استودیوی معماری فضا را عقب کشید تا ارتفاع کامل تیرهای چوبی اصلی را نمایان کند. سپس دیواره فولادی سوراخ دار با سقف تورفته یکی می شود.
سازه دیوار سبز رنگ، مدولار تزیین شده دارای قفسه هایی با رویه مرمر خاکستری تیره با بخش پایینی برای انبار وسایل و نمایش محصولات است و قفسه های شیشه ای دیگری نیز در قسمت بالا قرار گرفته است.
یک تورفتگی دیگر با یک سینک سبز مجهز است که مشتریان می توانند برای امتحان محصولات از آن استفاده کنند.
معمار گفت: “این مونتاژ مدولار به عنوان قفسه ای برای نمایش محصولات، که با انبار، یک روشویی و نیمکت یکی می شود، تا کف زمین ادامه می یابد.”
نوارهای طولانی از چراغ ها در شکاف های بلند به صورت یکپارچه قرار داده شده اند، با نورپردازی که با پالت رنگی موجود در تضاد است.

دکوراسیون داخلی سالن زیبایی
دکوراسیون داخلی سالن زیبایی
دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

این استودیو این پالت سبز تیره تر را برای تأکید بر استفاده فیگ از محصولات “تمیز” که عمدتا دارای ترکیبات طبیعی هستند ، انتخاب کرد.
در مرکز زیبایی Fig یک کانتر بیضی شکل قرار دارد که سبز رنگ است و نیز با یک رویه مرمر خاکستری پوشیده شده است.

دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

دیوار دیگر پوشیده از پرده های مخملی سبز تیره است که سه غرفه خصوصی یا “خدمات درمان پوست” را برای معالجه و تزریق پوست پوشش می دهد.
پرده های مخمل هم ارتفاع سقف هستند و علاوه بر اینکه آکوستیک نرم مورد نظر می باشند، به عنوان دربهای اتاق های درمان نیز عمل می کنند. در داخل اتاقک ها صندلی های آرایشگری سبز روشن ژاپنی قرار دارد.
واحدهای فلزی و چوبی دیگر برای قرارگیری تجهیزات، دستگاه ها درمانی، تجهیزات دیگر برای واحد درمانی و یک تورفتگی مخصوص برای نگهداری کیف ها ولباس ها می باشند. در مرکز Fig یک حمام گرد است که با دیوارها ، کفها و پیشخوان های رنگی هلو قرمز و دیوارهای هلویی رنگ پوشش داده شده است.

دکوراسیون داخلی سالن زیبایی

دفتر معماران Scott & Scott در سال 2013 توسط شرکای سوزان و دیوید اسکات در ونکوور تأسیس شد. این دو نفر همچنین دفتر خود را در داخل یک فروشگاه قصاب سابق در این شهر طراحی کردند.
پروژه های دیگر این استودیو شامل یک سالن بستنی سفید، یک غذاخوری مجلل با دیواره های میله ای و یک فضای پوشیده از بتن برای رستوران Torafuku است.
عکاسی توسط الیویا بول انجام شده است.
تیم پروژه: سوزان اسکات ، دیوید اسکات ، Ge-nan Peng
سازنده: Milltown Construction

ارل
منبع : https://www.dezeen.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fringilla venenatis vulputate, dapibus Donec ut Nullam
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .