طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

مجموعه مبلمان الهام گرفته از برج کج پیزا (Leaning Tower of Pisa) برگزیده رقابت Good Design Awards شیکاگوی آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی بوده است.

34

 یونگ ووک سئونگ (yongwook seong)، طراح کُره ای صاحب نام به تازگی از مجموعه ای مبلمانی رونمایی کرده است که الهام گرفته از برج کج پیزا (Leaning Tower of Pisa) واقع در شهر پیزا در ناحیه توسکانی کشور ایتالیا می باشد! این ایده ی طراحی جالب توجه، سبب خلق از مجموعه مبلمانی متغیر شامل چهار صندلی و دو میز شده است!

در این طرح، برج کج پیزا (Leaning Tower of Pisa) به شش قطعه شامل چهار صندلی و دو میز تقسیم بندی شده است که می توان آن ها را به فراخور فضای در دسترس، چیدمان نمود! در غیر این صورت، می تواند به صورت یک المان در گوشه ای از فضا باقی بماند. البته لازم به بیان است برای رعایت جوانب ایمنی، این طرح همچون برج پیزا کج نمی باشد (زاویه صفر درجه)! بد نیست بدانید کارشناسان می ‌گویند علت اصلی انحراف برج پیزا مربوط به خاک ماسه ‌ای اسفنجی زیر آن است؛ این منطقه از شن، خاک، و رس آبرفتی حاوی ۶۰ درصد آب تشکیل شده است و در حقیقت بنای برج روی یک زمین باتلاقی ساخته شده ‌است.

مجموعه مبلمان الهام گرفته از برج کج پیزا (Leaning Tower of Pisa) برگزیده رقابت Good Design Awards شیکاگوی آمریکا در سال ۲۰۲۰ میلادی بوده است.

اما درباره یونگ ووک سئونگ (yongwook seong) بد نیست بدانید وی فارغ التحصیل لیسانس رشته هنر از دانشگاه کلگری کشور کانادا (University of Calgary, Calgary/Canada) و فارغ التحصیل فوق لیسانس معماری از دانشگاه بریتیش کلمبیا در شهر ونکوور کشور کانادا (University of British Columbia, Vancouver/Canada) می باشد. از جمله موفقیت ها و جوایز کسب شده توسط وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– ۲۰۲۰, Good Design Awards, Chicago/USA

Miss Osculation, Lighting Category

– ۲۰۱۹, LIT Lighting Design Awards, Los Angeles/USA

Sleepless Architect, Professional Categories/Hanging Lights

– ۲۰۱۷, Gold, International Design Awards, Los Angeles/USA

Tide Interactive Seaplane Terminal, Architecture Categories/Other Architectural Designs

– ۲۰۱۷, Bronze, A’ Design Award, Como/Italy

Tide Interactive Seaplane Terminal, Architecture, Building and Structure Design Category

ابگینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ