لامپ های فلاس استرینگ و هماهنگی آن ها با معماری مدرن

زیبایی لامپ های فلاس استرینگ (FLOS String Lights) توسط مایکل آناستاسید برای هر کسی که زیبایی و ساختار مدرن را تحسین می کند، از یاد بردنی نیست. ظاهر یکنواخت زیبا، در کنار طرح معماری شفاف و صیقلی، که نقش و نورپردازی زیبایی را به هر فضایی هدیه می دهد، تداعی کننده زیبایی ابعاد هندسی می باشد. استرینگ لایتس در سال 2013 به صورت محدودی در اروپا در دسترس بود، در حالی که با آغاز کار آن ها در آمریکا در تابستان، بعد از بردن جایزه EDIDA2014 در بخش روشنایی به شکل باورنکردنی تغییر کرد.

آناستاسید در خصوص ایده خود این طور می گوید که: این لامپ ها از سه چیز نشات می گیرند. زمانی که در قطار برای سفر نشسته ام و از پنجره بیرون را تماشا می کنم، این رشته های الکتریکی را که روی تیرهای برق قرار دارند، می بینم. وقتی با سرعت بالا حرکت می کنیم، خود را در نظم کامل بین این رشته های لامپ می بینم. استرینگ لایتس انعکاس کامل توانایی او برای تعبیر ایده تقسیم منظم فضا به محیط داخلی می باشد.
مضمون این طرح به منظور استفاده ایماژ لامپ ها در یک دهکده کوچک، جایی که مردم در کنار هم زندگی می کنند و زندگی روزمره را می گذرانند، مطرح شد. درخشندگی و زیبایی ذاتی در این طرح، این است که به کاربر اجازه می دهد تا هرشکلی از آن ها استفاده کند. ممکن است کسی بخواهد تصور خود را با ترسیم فضایی از زوایای هندسی و یا خطوط راست در کمترین فضای ممکن به دست آورد.
این لامپ ها دفترچه های راهنمای استفاده و نصب به همراه نرم افزارهای مربوط به تلفن های هوشمند دارند. همچنین ویدئوهای آموزشی کوتاه، که نشان می دهد چگونه این لامپ ها به عنوان کانون مرکزی دکوراسیون داخلی شما قرار می گیرند در این بسته قرار داده شده است. امروز بعد از یک سال انتظار، این لامپ ها در فروشگاه آنلاین FLOS USA در دسترس می باشند.


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ