طرح خلاقانه یک ایرانی در نیویورک ; کامیونی برای مشاوره قاعدگی به بانوان

0 11

کمپانی THINX و مهندس سینا سهرابی طراح این کامیون با طرح خلاقانه بصری صنعتی در نیویورک است که در واقع اولین فروشگاه مفهومی در آن منطقه است ، این روزها ایده ی تازه ای را به مرحله ی اجرا گذاشته است :

یک فروشگاه متحرک با ایده ای از دوران قاعدگی

کامیون PMS در ماه جولای شروع به حرکت کرد و در شیکاگو، دنور و دالاس توقف خواهد داشت.

سینا سهراب یکی از بنیانگذاران این طرح خلاقانه می گوید : “این پروژه جالب با محدودیت های آن تعریف شده است، چالش پیش رو این بود که فضای جاذب چند منظوره ای را در یک فضای بسیار محدود ایجاد کنیم.”

این کامیون به عنوان یک نمایشگاه سفری، فضای عمومی و مکانی برای آموزش های دوران قاعدگی عمل می کند، که بیانگر ماموریت THINX است .

تیم طراحی از La Torre Rossa، نقاشی ای که یک برج قرمز جادویی در ان در کنار آرکهای مستطیلی با ساختار مبهم در پیش زمینه قرار دارد، الهام گرفته است. گوررا، یکی از موسسین Visibility، می گوید:” ما از De Chirico به عنوان منبع الهام شروع کردیم، زیرا با اهداف تجاری THINX تطبیق داشت اما این نقطه تنها شروع ما بود که در ادامه ی راه ، اتاق های مفهومی را به ان اضافه کردیم.

سطح کف ، پوشش گرم و عناصر رنگی به طرح خلاقانه کامیون PMS ظاهری مینیمالیستی و معاصر می دهد ، در حالی که آرک های نامنظم کامیون خطوط لباس زیر را تداعی می کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

libero odio dolor porta. mi, eleifend lectus quis, vulputate, ut diam sit
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .