طرح خانه ای زیبا مناسب برای استفاده در شرایط اقلیمی سخت

تصور کنید برای مدت زمانی می خواهید از محل زندگی خود دور شده و به جایی دیگر بروید، جایی که در آن شرایط اقلیمی راحتی بر قرار نبوده و برای زندگی در آن مجبور هستید تا شرایط سختی را تحمل کنید؛ مهم نیست که برای چه کاری پای به این منطقه گذاشته اید، مهم این است که در طول سفر خود و در شرایط سختی که در محیط شما پیش رویتان است محیطی امن و راحت برای اسکان داشته باشید. امروزه خانه های لوکسی طراحی شده اند که مناسب برای چنین شرایطی بوده و قابل حمل می باشند.

Lumishell یک خانه پیش ساخته است که برای شرایط و اقلیم های سخت طراحی شده است. این خانه لوکس و زیبا قابل حمل بوده و با توجه به نوع طراحی آن این امکان را پدید می آورد تا تمام کاربران بتوانند به راحتی با محیط بیرونی خود ارتباط برقرار کرده و از مناظر اطراف خود به سادگی دیدن کنند. این خانه نتیجه همکاری یک شرکت مهندسی مواد و تولیدکننده شیشه های منحنی و معماری فرانسوی بوده که به حق در کار خود خوش درخشیده اند.

 

Lumishell در ساختار خود از دو لایه پوسته آلومینیومی بهره برده است که بتوانند در شرایط سخت پایداری خود را حفظ کنند. استفاده از این دو لایه آلومینیومی حتی توانسته به سرعت ساخت این پلان دایره وار نیز کمک بسیاری کند. این نوع از متریال داری انعطاف پذیری و وزن سبکی بوده و یکی از بهترین متریال ها برای کار در اقامتگاه های قابل حمل می باشد.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ