طراحی و معماری فضای کاری منحنی پاندا

طراحی داخلی فضای اداری
0 2

طراحی فضای کاری منحنی پاندا

 

ساختار فضا به شکل L  است. Lin، تمام بخش های نامنظم و عملکردی را که فضایی به خود اختصاص می دهند مانند حمام و بخش مسدود کننده آب، پنهان کرده است تا بیشترین فضا در اختیار دفتر و فضای کار باشد.
همزمان، دو خط منحنی S شکل حوزه کار را به ابعاد مختلف تقسیم می کنند و الگوی سفت و سخت فضا را می شکنند.
میزهای اداری جالب از صفحه های فولادی اولتراتین با پایه های نیم دایره ای  ساخته شده اند و به طور طبیعی حوزه های کوچکی از مشخصه های مختلف کاری را تشکیل فراهم می کنند و هر بخش مرتبط، عرصه ای برای تصادم و برخورد فکری است.
طراحی داخلی فضای اداری
طراحی داخلی فضای اداری

لوستر S شکل ساخته شده از لامپ های 108LED که در ادامه مسیر میزهای اداری قرار دارد، دوباره فضا را تقسیم کرده و درک بصری متفاوتی از ارتفاع کم طبقه ایجاد کرده است.
مطالعات بسیار در اتاقک های سنتی همیشه باعث می شود طراحان احساس کنند  فضا تنگ و افسرده کننده است و آنها به شدت به تخلیه عاطفی احتیاج دارند.
از آنجا که مساحت بزرگ میزهای منحنی، فاصله بین همکاران را حفظ می نماید، هر فرد می تواند به خوبی با دیگر کارمندان ارتباط برقرار کند. در این فضای سفید بی پایان بجز فضای کاری فضای اضافی بیشتری وجود ندارد. Lin بر پویایی فضا در کنار ساخت گرایی تاکید می کند و با تمرکز بر چیزی که خلق کرده امیدوار است جریانی از بهروری انرژی را بهبود ببخشد.

 

طراحی داخلی فضای اداری
طراحی داخلی فضای اداری
در ایجاد فضای جدید، می توان عملکرد انبار و ذخیره سازی را در کابینت های سفید مخفی کرد تا موثرترین شیوه طبقه بندی و گردآوری را ارائه دهد. درب کابینت، یک تخته نقاشی سفید لاکی پر از نقطه است که نه تنها فضای اداری را از بالا و پایین به هم متصل کرده، بلکه باعث ایجاد حس وجود لایه ای در فضا از کاغذ دیواری بلوطی با رنگ گرم نیز شده است.
طراحی داخلی فضای اداری
طراحی داخلی فضای اداری

اطلاعات پروژه
عنوان پروژه : دفتر  Panda Design
طراحی داخلی دفاتر. چین،فوجیان.
طراحان داخلی :  PANDA Design
مساحت:  200.0 m2
سال: 2019
تصاویر:  GL YANG
معماران ارشد: Jiacheng Lin
تیم طراحی: PANDA Design Team
برنامه ریزی پروژه: LELE Brand Studio

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

diam sit ipsum consequat. commodo pulvinar nec
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )