طراحی و معماری داخلی مدرن بوتیک لباس عروس، رویایی هر دختری را برآورده می کند

0 28

طراحی و معماری داخلی مدرن بوتیک لباس عروس، رویایی هر دختری را برآورده می کند

وقتی برای اولین بار به خانه ای به سبک غربی واقع در کنوانسیون فرانسوی شانگهای رفتیم، صاحب خانه برای ما توضیح داد که چگونه یک دختر جوان ازدواج نکرده، سرکشی کرد، دگرگون شد و در نهایت عشق واقعی اش را پیدا کرد.
از این رو، ما به داستان “باغ مخفی” فکر کردیم که در آن مری به باغ ممنوعه شتافت و در آنجا مری و کالین کلید سعادت را پیدا کردند و یک حیات جدید و شاعرانه را با باغ تجربه کردند.
بنابراین ، ما یک “باغ مخفی” را برای دختران جوان آماده کردیم تا فروشگاه لباس عروسی به مکانی تبدیل شود که رویاهای آنها در آن جا پنهان شده است.

به منظور ایجاد تصور ورود به زمان و مکانی غیر منتظره، از متریال هایی برای معکوس کردن فضای های داخلی و خارجی استفاده کرده ایم. آجرهای شیشه ای روی دیوارهای خارجی به کار برده شده اند و دیواره های داخلی با آجرهای اصلی در معرض دید قرار داده شده اند. شیشه طیف دار سفید به منظور جداسازی اضافه شده است.
نور در امتداد طیف سفید از سقف پاشیده می شود تا بتواند نوعی قلمرو آسمانی در میان مه ایجاد کند. تنها رنگ روشن موجود در فضا ، یک درب رنگی و قوس دار سنگی است که مانند درهای موجود در ویرانه ها است که به زمان و مکان دیگر منتهی می شود و ما را به سمت فضاهای بی نظیر، یکی پس از دیگری، هدایت می کند.

اتاق پرو همانند داستان در اصلی کلید خوشبختی است. ما از پرده سفید استفاده می کنیم تا همه آشفتگی ها را دور بیندازیم و بگذاریم دختران جوان در یک فضای آینه مانند جادویی مانند از سه طرف توسط آینه ها احاطه شوند و بدین ترتیب یک معاد شاعرانه را تکمیل کنند. ما سعی کرده ایم تا همزیستی هماهنگی بین دو ویژگی هنری بودن و تجاری بودن پیدا کنیم و تناقض و هماهنگی را به شیوه ای نسبتا ملایم بیان می کنیم.

عنوان پروژه : بوتیک” عروسی رویایی من”
گروه معماری  : استودیو Nong
مساحت: 300.0 متر مربع
تاریخ پروژه: 2017
عکاس: Chasing Wang

ارل
منبع : my-dream-wedding

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ultricies mi, risus Sed dictum id, quis
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )