طراحی معماری موناچی دله تره نره هتلی واقع در تپه های مونت انتا

موناچی دله تره نره، هتل بوتیکی است که در تپه های مونت انترا، بلندترین کوه آتشفشان اروپا، در سیسیلی با ارتفاع 500 متر قرار دارد. این ویلا به سال 1800 بر می گردد و متعلق به راهبه های سینت آنا می باشد. این هتل با 17 هکتار مزرعه اورگانیک، که در آن درختان زیتون، باغ انگور، میوه، سبزیجات و گونه های مختلف گیاهی کاشته شده احاطه شده است.

خاک بسیار غنی این آتشفشان، سبب شده تا محصولات اکولوژیکی فوق العاده ای برای مهمانان در این هتل مهیا شود.بازسازی این مکان در سال 2014 تحت نظارت مستقیم گیسپه میرنریدنو با طرح معماری زیست محیطی کامل شد. یکی از ایده های صاحب این مکان حفظ بقای تاریخی و بافت سنتی این مکان بود.

طراحی داخلی این مکان مربوط به سنت سیسلی و هنر معاصر و طراحی مدرن است. موناچی دله تره نره دارای 15 اتاق برای مهمانان، و مکانی آرام برای دور بودن از هر نگرانی و اضطراب است. در این هتل Digital Detox به وضوح به چشم می خورد. صاحب این مکان می گوید: در پروسه بازسازی این مکان از قوانین معماری زیست محیطی استفاده کردیم. بیش از 50% از انرژی ما ناشی از انرژی تجدید شدنی خورشید و چوب است. هوا بسیار فوق العاده است و محیط آرام و بکر با نسیمی دلچسب از مرکبات و گل های یاسمن روح و جان را صفا می بخشد. زمین، خورشید و هر آن چه در این محیط می بینیم رنگ های بسیار زیبایی را خلق کرده اند و از یک سمت، دریا بازتابی از خورشید را نمایش می دهد و از سمتی دیگر تپه های موناچی انتا خودنمایی می کنند.


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ