طراحی معماری رزیدنس بی او در اوکراین: برگرفته از زیبایی بکر ویلای توسکانی

با الهام از زیبایی بکر ویلاهای توسکانی در ایتالیا،Baraban+ Design Studio، کار طراحی و تکمیل Residence BO را به اتمام رساندند. این ویلا مساحتی برابر با 985 متر مربع را به خود اختصاص داده و در کیو اکراین واقع شده است. این پروژه بزرگ دارای دیوارهای سنگی، و پنجره های قوسی شکل و خطوطی است که نشانگر یک قلعه قدیمی می باشد.

در شب، نمای این ساختمان در آب های همسایگی این خانه دیده می شود و تصویر افسانه ای را به وجود می آورد. برای نماهای داخلی، طراحان این بنا از وسایل بسیار خاص برای دکوراسیون استفاده کرده اند. همه این وسایل مربوط به فرهنگ ایتالیا، آلمان و فرانسه تهیه شدند و سپس به اوکراین منتقل شدند.

ستون ها و سقف های این ساختمان از چوب های قدیمی بلوط و پرده های بسیار قدیمی مربوط به قرن نوزدهم، برای دکور این محل استفاده شده است. در آشپزخانه این قلعه قدیمی، شومینه ای با ارتفاع 1.94 متر از سنگ مرمر ساخته شده است. از این سنگ در مرکز ساختمان هم در یک مربع در قسمت ورودی ساختمان بکار رفته. در اتاق خواب ، دیوارها از ورقه های نازک آهن، موم و ترکیبی از پارچه های گران قیمت و پرطرفدار مربوط به دوره لورو پیانا ساخته شده اند. در اتاق خواب بچه ها، در گوشه و کنار وسایل قدیمی جای خود را به نقاشی های لیچتنستین (lichtensteine) داده اند.


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ