طراحی معماری تراس مدرن و تداخل فضاهای اجتماعی و خصوصی

آیا می شود خانه ای بدون تراس و یا باغچه باشد؟ شاید آپارتمان کوچکی باشد اما با آن چه ما تصور می کنیم کاملا متفاوت است. اگر خانه، فضاهای خصوصی نداشته باشد، شبیه به اتاق خواب بزرگی است که شما حاضر نیستید ساعت بیشتری را در آن بگذرانید. کازا پینا، فضایی بسیار بزرگ و وسیع است و در حدی هم مناسب برای این که شما در آن احساس راحتی کنید.

این خانه توسط معمار ایتالیایی، فابیو فانتولینو، طراحی شده که به عنوان یک آپارتمان با تراسی به سمت دریا شناخته شده است.

این خانه در ایتالیا واقع شده و معماری مدرن آن جاذبه زیادی برای بیننده دارد، زیرا طراحی خیره کننده این خانه هم در نور طبیعی و هم شب های زیبای آن با نور مصنوعی بسیار زیباست.گوشه ها در این خانه نقطه کانونی برای به جریان انداختن فضاها هستند و هرچیزی در این خانه جایگاه خود را دارد. این فضای باز اجتماعی به دو بخش، آشپزخانه و اتاق پذیرایی، با یک میز تقسیم شده است. از آن جا که دیوارهای سفید در این خانه از لطافت آن کاسته اند اما با انتخاب صحیح مواد و استفاده از چوب این نقطه منفی نیز به چشم نمی آید.

اتاق خواب خصوصی به شکلی طراحی شده است که نمایی زیبا از بیرون در اختیار بیننده قرار دهد و این ایده با یک پرده الکتریکی ممکن شده است. با این پرده فضای بیرونی و داخلی به آسانی به یکدیگر متصل می شوند و با یک درب کشویی دسترسی به تراسی مدرن و استفاده از مناظر بیرون وساحل دریا ممکن است. عکس های گرفته شده توسط فابریزیو کارارو طراحی داخلی و خارجی این تراس مدرن را نشان می دهد. این فضابی بیرونی برای صاحب خانه بسیار هیجان انگیز است. فضای داخلی نیز به نوبه خود برای هر بیننده ای تصوری زیبا از یک واقعیت ملموس می باشد. به همین دلیل، فضاهای داخلی با رنگ های طبیعی و بافت های گوناگون تزیین شده اند. این مکان بسیار به آن چه شما فکر می کنید نزدیک است.


کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ