طراحی ساختمان اداری شیان چین توسط مایکل سورکین

6
طراحی ساختمان اداری

شهر شیان مرکز استان شانسکی در کشور چین است که قدمت تاریخی و فرهنگی بالایی دارد و گذر زمان نتوانسته است چهره باستانی این شهر را تغییر دهد. شیان یکی از چهار پایتخت باستانی چین و بزرگترین شهر در شرق جاده ابریشم است و قرار گرفتن در مسیر این جاده باعث شده است تا این شهر نقش مهمی در تجارت بین المللی داشته باشد. ساختمان اداری جدید این شهر توسط استودیو معماری و طراحی شهری مایکل سورکین طراحی شده است که به عنوان یک ساختمان پشتیبان برای فرودگاهی که در نزدیکی قرار دارد، به شمار میرود.

طراحی ساختمان اداری

طراحی ساختمان اداری شیان چین توسط مایکل سورکین

ساختمان اداری جدید شیان علاوه بر پشتیبانی از فرودگاهی که در نزدیکی قرار دارد، با هدف خوش آمد گویی برای مسافرانی که وارد شهر میشوند ساخته شده است. این ساختمان به عنوان محل استقرار دفاتر مرکزی نهادهای توسعه شهری مورد استفاده قرار میگیرد اما فضاهای دیگری مانند فضای خدماتی حمل و نقل، گمرک، سالن های نمایش، رستوران، اتاق ملاقات و مغازه های خرده فروشی نیز در آن قرار دارند.

ساختمان اداری شیان 

طراحی ساختمان اداری شیان چین توسط مایکل سورکین

این ساختمان که توسط استودیو معماری و طراحی شهری مایکل سورکین طراحی شده است در نزدیکی رودخانه و یک منطقه استراتژیک در شهر قرار داردکه با سرعت زیادی در مسیر پیشرفت قرار دارد. یک شکاف سرتاسری در این ساختمان وجود دارد که باعث میشود نور خورشید به فضاهای داخلی برسد و این ساختمان به صورتی طراحی شده است که تمام فضاهای آن به نور و تهویه طبیعی دسترسی داشته باشند.

استودیو معماری

استودیو معماری و طراحی شهری مایکل سورکین در شهر نیویورک و توسط منتقد و نویسنده معماری شهری معاصر و طراح مکان های شهری آمریکایی، مایکل سورکین پایه گذار شده است. این استودیو در زمینه پروژه های برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و شهرسازی سبز فعالیت دارد.

طراحی شهری 

ابگینه

نظرات بسته شده است.

Praesent elementum Lorem vulputate, nunc ut ipsum venenatis, libero justo luctus Aliquam
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .