طراحی دکوراسیون آشپزخانه لوکس با طلا

0 9

 طراحی دکوراسیون آشپزخانه لوکس با طلا

طلا درخشان است. طلا چشم نواز است. طلا گرم، گرم و گرم است.  در این مقاله چندین ایده برای پر مشغله ترین اتاق منزل شما ارایه داده ایم. در ادامه، طراحی دکوراسیون آشپزخانه لوکس با طلا در پروژه ی نوسازی یک خانه ویلایی مرور میکنیم.

چنانچه در تصویر نشان داده شده است آشپزخانه مدل بروکلین خانواده Mandayam–Vohra  با یک هود طلایی چشم نواز شده است. در این  دکوراسیون، ترکیب یک هود طلایی با یک لوستر سه پایه با برند Workstead در یک ساختار افقی تکمیل شده است.

در آشپزخانه مدل بروکلین خانواده Mandayam–Vohra یک کابینت سفارشی توسط برند Workstead  طراحی شده که به خوبی با یک شیر اب طلا جفت شده است.

وقتی طراح معمار Joel Contreras تصمیم گرفت که خانه ییلاقی خود متعلق به سال ۱۹۲۷ در منطقه تاریخی Phoenix’s Coronado را بازسازی کند. او میخواست تا همه گذشته ساختمان را حفظ کند در عین حال علاقه مفرط خود به معماری معاصر را نیز با آن تلفیق کند. در طراحی این آشپزخانه، بار نوشیدنی از جنس سنگ مرمر جلاداده شده با لامپ های آویز برند Tom Dixon به رنگ طلای سرخ که همان رنگ روز است ترکیب شده اند.

کاربرد طلا در نورپردازی آشپزخانه

برای ایجاد یک حس بصری یکپارچه در یک فضای مجزا اما فشرده، صاحب این خانه یک  الگوی طرح درختی را در آشپزخانه روی درهای کابینت ها هک کرده است. این هک کاری با استفاده از یک قالب و یک روتر الکتریکی انجام شده است. این طراحی بیشتر از زیورالات آشپزخانه را آراسته است. برش های روی کابینت که تابش طلایی رنگ از خود ساطع میکنند نقش دسته برای کشیدن کابینت را بازی میکنند.

در  این باره Nix میگوید: من یک طرفدار بزرگ نورپردازی در معماری هستم. او نورپردازی اشیاء  را برای پر کردن فضای خالی در طراحی  پیشنهاد میدهد. ادامه میدهد که نورپردازی بر روی یک شی فضا و محیط ایجاد میکند. آنها در آپارتمانشان، چراغ های باریکی ساخته کارخانه لهستانی  LightArt on the Cube را استفاده کرده اند. به همان نسبت هم از کابینت های دست ساز استفاده کرده اند. وسایلی که Novak-Zemplinski  آنها را  وسایل با کیفیت خوب و ارزان در مقابل مارک های بیشتر شناخته شده توصیف میکند نیز در موزه ی هنرهای  مدرن (MoMA) در نیویورک نصب شده اند.

در خانه ی Lara Deam، موسس Dwell که او با خانواده اش زندگی مشترکی دارد، Cal و Macy در حال لذت بردن از اسنکی هستند که مادرشان ان را بر روی میزی از جنس چوب گردوی تولیدی از منطقه اربوریکا ی مارشال کالیفرنیا سرو کرده است. لامپ های سه تایی برند Tom Dixon تلو لوئی از درخشش طلا را به گرمای آشپزخانه می افزاید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

tempus venenatis, lectus luctus odio ut elit. ipsum commodo vulputate,
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .