طراحی خانه JAjaus / معماری beSTe arkitektura agentzia bat

طراحی خانه Jajaus در پاسخ به نیاز به یک خانه جمع و جور در یک زمین شیب دار ساخته شده است. سطح اشغال کم ساختمان، قسمت جنوبی غربی زمین را برای استفاده در آینده به عنوان یک باغ سبزیجات رها می گذارد. سه طبقه، پروژه را تعریف می کنند، طبقات مختلفی که تجربه های مختلفی از زندگی ارائه می دهند.

موردی که بیشترین ارتباطات را با تجربه زندگی شهری دارد، ورودی خانه است. این طبقه مخصوص دسترسی به خانه است که طرح مخصوص خانواده را در خود جای می دهد. این طرح، مهم ترین بخش تعریف شده پروژه است که بیشترین عملکردهای سنتی یک خانه را در فضای مستطیلی ۱۵ × ۷ متری قرار می دهد.

بالاتر از سطح ورودی گلخانه قرار دارد. گلخانه یک فضای خالی است که با توجه به نیازهای آینده اشغال می شود. این فضای یادآور اطاق های زیر شیروانی مزرعه های باسک است و فضای زیر سازه به عنوان محل ذخیره و یک فضای خشک برای محصولات و میوه ها استفاده می شود.

فضایی که به نوبه خود به بهترین مکان برای بازی و ماجراجویی های کودکان تبدیل شده است. شفافیت دریچه گلخانه این فضا را با درختان بلوط که خانه را احاطه کرده و همچنین چشم انداز جنوب غربی دره و کوه های بیزکایا ارتباط می دهد.

در زیر طبقه مخصوص خانواده، یک آپارتمان مهمان و فضایی مربوط به خانه وجود دارد که ارتباط مستقیم با باغ دارد. ساخت و ساز پایه این خانه سیستم های صنعتی را با راه حل های هنری ترکیب می کند.

[wp-rss-aggregator]

www.archdaily.com

منبع

 

مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی

لطفا با کارشناسان ما جهت مشاوره و پاسخگویی به سوالات، تماس بگیرید.
۰۹۳۶۹۳۸۹۶۴۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 16 = 20

اگر فضای بیش از 100 متر دارید می توانید از مشاوره رایگان معماری و زندگی بهرمند شوید شماره تماس در تمامی ساعات 09369389646
Open chat
1
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .
Powered by