شیشه های بین کابینتی چه طور ساخته می شوند؟

شیشه رنگی ها از یک لایه رنگ و یک لایه نازک پوشش امنیتی ساخته می شوند. پوشش امنیتی به معنای سکوریت کردن شیشه است که اگر شیشه در موقعیت شکست قرار بگیرد سر جای خودش ثابت بماند و باعث ایجاد خطر نشده و ریزش نداشته باشد.

چرا شیشه بین کابینتی را انتخاب کنیم؟

بالاتر گفتیم که ویژگی های شیشه بین کابینتی چیست. اما در ادامه می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چرا شیشه بین کابینتی انتخاب کنیم. با ما همراه باشید.
 بزرگتر شدن فضا
با انعکاس نور بر روی شیشه، فضای آشپزخانه بسیار بزرگتر از آنچه که هست دیده می شود.
 نصب آسان 
یکی دیگر از ویژگی های شیشه بین کابینتی نصب آسان است. همانطور که قبلا گفتیم شیشه ها به راحتی و با استفاده از چسب بر روی دیوارها نصب می شوند. همچنین برای نصب شیشه احتیاج به ابزار خاصی نخواهید داشت.
 هزینه تعمیر و نگهداری
شیشه های بین کابینتی طول عمر بسیار بالایی دارند. بدین معنا که شیشه در طول زمان دچار هیچ تغییری نشده و هیچگاه دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود. تنها زمانی لازم است شیشه ها را عوض کنید که از دکوراسیون آشپزخانه خود خسته شده باشید. همچنین در طول استفاده از این شیشه ها شما هیچ نیازی تاکید می کنیم هیچ نیازی به هزینه تعمیر و نگهداری نخواهید داشت.
 تنوع رنگی
شیشه ها بین کابینتی تقریبا در تمام رنگ ها قابل سفارش هستند. رنگ های شیشه بین کابینتی آنقدر تنوع دارند که، قابل شمارش نیست. ضمنا امروزه شیشه های پشت کابینتی طرح دار وارد بازار شده که طرح آن با انتخاب مشتری انجام می شود.
 مقرون به صرفه
با تمام ویژگی هایی که از این محصول نام بردیم وقت آن رسیده است که بگویم شیشه بین کابینتی باتوجه به تمام مزایایی که برای شما خواهد داشت کاملا مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

شیشه بین کابینتی چه جنسی دارد؟
جنس شیشه بین کابینتی از لاکوبل است و در انواع رنگ ‌های مختلف تولید می‌ شود. شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی یک روکش تزیینی و در عین حال مقاوم است که انتخاب مناسبی برای تغییر دکوارسیون آشپزخانه محسوب می شود. البته از شیشه لاکوبل رنگی برای روکش دیوار و کمد، پارتیشن و غیره نیز استفاده می ‌شود.

خرید شیشه بین کابینتی
گفتیم که انتخاب شیشه برای فضای بین کابینت انتخابی مناسب است دلایل آن را هم ذکر نمودیم. اما هنوز نکاتی وجود دارد که می توانید با رعایت آن در زمان خرید شیشه بین کابینتی، انتخاب مناسب تری داشته باشید.
 سکوریت بودن شیشه
از آن جا که فضای بین کابینت قرار است دائما در معرض حرارت و گرما قرار بگیرد، لازم است که حتما نشکن باشد. دقت داشته باشید که در زمان انتخاب و خرید، شیشه رنگی را انتخاب کنید که نشکن و ضد حرارت است.
 رنگ مناسب
حتما قبل از انتخاب درباره رنگ آن فکر کنید. رنگ شیشه بین کابینتی باید با تمام اِلمان های آشپزخانه و دکوراسیون آن هماهنگی داشته باشد. همچنین اگر فضای آشپزخانه کوچک است و یا از نور طبیعی محروم است از رنگ های روشن استفاده کنید. رنگ های روشن فضا را بزرگ تر نشان داده و با انعکاس نور آن را روشن تر می کند.
 ضخامت و کیفیت شیشه بین کابینتی
واضح هست که هرچه تعداد لایه ها بیشتر باشد، ضخامت شیشه بیشتر بوده و نسبت به ضربه مقاوم تر است. البته با استفاده از لایه مقاوم دیگر نیازی به لایه های زیاد نخواهد بود. 
 اندازه گیری دقیق
حتما قبل خرید شیشه بین کابینتی، فضای مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید. طول و عرض را دقیق محاسبه کنید. علاوه بر آن کلید و پریزها را حتما در نظر گرفته و قبل از سفارش محل قرار گیری را مشخص کنید. اگر تخصص لازم ندارید، نگران نباشید از متخصصان بخواهید تا برای شما فضا را اندازه گیری کنند.
 ضد خش بودن
شیشه های بین کابینت با استفاده از یک لایه مخصوص ضد خش می شوند. این ویژگی به این خاطر است که رنگ شیشه در طول زمان دچار ریزش نشود.

قیمت شیشه بین کابینتی
قیمت شیشه بین کابینتی بر اساس چند عامل تعیین می‌ شود و با اتکا به نظر متخصصین با تجربه می ‌تواند قیمت‌ های مختلفی داشته باشد. عواملی مانند میزان مورد نیاز شیشه رنگی بین کابینتی بر اساس متراژ، ضخامت و کیفیت شیشه بر قیمت شیشه کابینتی موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمک نیاز دارید؟ چت از طریق واتساپ