رنگ سال 2019 : رنگ مرجانی زنده !

0 10

موسسه رنگ پنتون که هر ساله با گزارش های رنگی خود رنگ ترند سال را مشخص می کند و به طور کلی دنیای مد، طراحی و دکوراسیون را هدایت کرده و تمام دنیا نمودار های رنگی آن را دنبال می کنند، رنگ سال 2019 را نیز اعلام کرد: رنگ مرجانی زنده !

در واقع رنگ مرجانی در سال های گذشته در دنیای مد و طراحی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. رنگ مرجانی که از تنالیته های روشن رنگ نارنجی به شمار می رود را می توان به عنوان نارنجی ای روشن و متمایل به صورتی نیز توصیف کرد. این رنگ که نام خود را از مرجان های شگفت انگیز زیر دریا گرفته است، با ساختار زنده و انرژی بخش خود، نقش اول طراحی های امسال را بر عهده خواهد داشت.

در دنیای پیرامون ما که همه چیز مدام در حال تغییر است، تنالیته های رنگ مرجانی احساسی مثبت تر و صمیمی تر را به ما القا کرده و نمادی از راحتی و گرما به شمار می رود. شرکت پنتون دلیل انتخاب رنگ مرجانی برای سال 2019 را این گونه بیان کرده است: «در مقابل رسانه های اجتماعی که تاثیر شدیدی بر تکنولوژی های دیجیتال و زندگی روزمره انسان دارد، ما به دنبال تجربیات معتبر و همه جانبه هستیم که حس تعهد و حفظ حریم خصوصی ما را تقویت کنند. رنگ مرجانی زنده نیز به عنوان رنگی اجتماعی و شاد، نمادی از گرمایی دلپذیر و لذت بخش به شمار می رود».

رنگ مرجانی زنده که نمادی از جنبه های اجتماعی، دلپذیر و صلح آمیز زندگی مدرن است، در واقع هم رنگی ملایم و هم رنگی قدرتمند به شمار می رود. به همین دلیل برای استفاده در طراحی داخلی بسیار کارآمد است. رنگ مرجانی که نماینده احساسات مثبت و خوش بینی انسان است، دارای ساختاری است که چه به عنوان رنگ اصلی و چه به عنوان رنگ مکمل، فضایی فوق العاده ایجاد می کند. اما چگونه می توان رنگ اول سال 2019 را در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار داد؟

  • ایجاد فضایی بهاری و نوستالژیک

رنگ مرجانی در سال های گذشته بیشتر در سبک های وینتیج و شبی شیک مورد استفاده قرار می گرفت. مهم ترین دلیل این موضوع هماهنگی مدرن و لطیفی است که این رنگ با بافت های نوستالژیک، گل های برگرفته از بهار و زیبایی گذشته ایجاد می کند. یعنی اگر می خواهید هوای بهار در خانه شما بوزد و به طرح های گل های نوستالژیک، شمعدان های کلاسیک و گل های طبیعی و خوشبو علاقه مند هستید، با تنالیته رنگ مرجانی می توانید ترکیبی زیبا در دکوراسیون محیط زندگی خود ایجاد کنید.

  • ایجاد نقطه مرکزی در اتاق نشیمنی مدرن

همان طور که گفته شد می توانید از رنگ مرجانی هم به عنوان رنگ اصلی و هم به عنوان رنگ مکمل در طراحی داخلی استفاده کنید. ساختار قدرتمند، اما در عین حال ملایم و دوست داشتنی رنگ مرجانی این امکان را برای شما ایجاد می کند. استفاده از ست مبلمان مرجانی رنگ در دکوراسیونی مدرن و هنری، فضایی بسیار زیبا و ظریف ایجاد کرده و به نقطه مرکزی طراحی تبدیل خواهد شد.

  • رنگ مرجانی متناسب با سبک کلاسیک!

رنگ مرجانی تنها با سبک و طراحی های مدرن هماهنگی ندارد، بلکه با تمام سبک ها و با تمام مبلمان از جمله سبک و مبلمان کلاسیک نیز هماهنگی و ترکیبی زیبا ایجاد می کند. این رنگ در ترکیب با رنگ های تیره سبک کلاسیک جلوه ای خاص به محیط می بخشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

eget dapibus fringilla leo libero libero dictum
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .