رنگ سال ۲۰۲۱ میلادی توسط کمپانی بنجامین مور ، رنگ Aegean Teal 2136-40 اعلام شده است - معماری

رنگ سال ۲۰۲۱ میلادی توسط کمپانی بنجامین مور ، رنگ Aegean Teal 2136-40 اعلام شده است

0 249

بنجامین مور اند کو (.Benjamin Moore & Co) که با نام های بنجامین مور پینتس (Benjamin Moore Paints) و بنجامین مور (Benjamin Moore) نیز شناخته می شود، یک شرکت شیمیایی آمریکایی می باشد که در تولید رنگ و پوشش های سطحی فعالیت دارد. این شرکت در سال ۱۸۸۳ میلادی پایه گذاری شده است و دفتر این شرکت در شهر مونتویل (Montvale) در ایالت نیوجرسی کشور ایالات متحده آمریکا واقع شده است.

به تازگی کمپانی بنجامین مور ، رنگ سال ۲۰۲۱ میلادی را اعلام کرده است! لازم به بیان است پنتون ، اگرچه بهترین و معتبرترین کمپانی تعیین رنگ سال است اما تنها شرکتی نیست که برای هر سال میلادی، رنگ مشخصی را تعیین می کند و دیگران از آن پیروی می کنند! کمپانی های دیگری همانند Benjamin Moore نیز چنین اقدامی را انجام می دهند.

اما رنگ سال ۲۰۲۱ میلادی توسط کمپانی بنجامین مور ، رنگ Aegean Teal 2136-40 اعلام شده است. این کمپانی، رنگ اعلام شده را، رنگی جذاب ، متعادل و بسیار آرامش بخش روح آدمی عنوان کرده است. به بیان بنجامین مور ، رنگ Aegean Teal 2136-40 که ترکیبی غنی از رنگ های سبز و آبی و خاکستری به شمار می آید، خالق و بیانگر یک هارمونی طبیعی است!

همچنین این کمپانی رنگ های ترند سال ۲۰۲۱ میلادی را نیز اعلام نموده است! شاید این سوال پیش آید که ترند چیست؟ در پاسخ بایستی گفت هر چیزی که در یک بازه زمانی خاص، مد شود و یا قرار باشد که مد بشود، یک روند مد یا ترند نامیده می شود. روند مد می تواند در حیطه پوشاک، استایل، معماری و یا حتی دیگر فاکتورهای اجتماعی باشد.

رنگ های ترند سال ۲۰۲۱ میلادی براساس اعلام کمپانی بنجامین مور

Andrea Magno ، مدیر بازاریابی و توسعه در کمپانی بنجامین مور می گوید:

” رنگ سال ۲۰۲۱ میلادی کمپانی بنجامین مور و همچنین پالت های رنگ ترند این کمپانی ، بیانگر یک آرامش ذاتی در محیط پیرامون خواهد بود! چون در سال ۲۰۲۰ میلادی بسیاری از ما به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، زمان بیشتری را در خانه های خود گذرانده ایم و می گذاریم، ممکن است مشتاقانه به دنبال ایده هایی ساده و آسان برای تازه کردن فضای پیرامون خود باشیم؛ رنگ Aegean Teal 2136-40 پاسخی است ایده آل به این نیاز!

این رنگ بی شک در تمام فضاهای خانه و حتی بر روی مبلمان نیز منحصر به فرد خواهد بود.”

منبع:

benjaminmoore.com – ابگینه

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

vulputate, ut Curabitur libero sed Aliquam diam
× چطور میتونم به شما کمک کنم؟