دکوراسیون داخلی مزون لباس

0 62

دکوراسیون داخلی مزون لباس

یک مزون لباس زیبا و خیره کننده، می تواند هر کسی را برای خرید ترغیب کند. طبیعتا یک مزون موفق، مزونی است که جدیدترین ترندها، سبک ها و ایده ها را در طراحی لباس های خود دنبال کند و هر چند وقت یک بار، کلکسیونی جدید از لباس های طراحی شده را عرضه نماید. مسلم است که تطابق مدل لباس های مزون با سلیقه های مختلف نیز مهم است. از این ها که بگذریم، یک مزون باید دکوراسیونی داشته باشد که بتواند توجه افرادی که در خیابان مشغول قدم زدن یا راندن اتومبیل هستند را نیز به خود جلب کند، طوری که بخواهند به مزون وارد شوند و از لباس های آن دیدن کنند. یک مزون زیبا با دکوراسیون و ویترین چشمگیر، شدیدا دعوت کننده است و می تواند نظر هر کسی را جلب کند. بهترین مزون، مزونی است که حتی سختگیرترین افراد را نیز جذب خود کند. استفاده از ایده های جدید دکوراسیون داخلی مزون لباس با چاشنی خلاقیت و همچنین اجرای اصول، کمک می کند افرادی که از مزون شما دیدن می کنند، حس خوبی از گشت و گذار در آن پیدا کرده و نسبت به خرید از شما تمایل بیش تری داشته باشند. اگر می خواهید یک مزون ایده آل و فوق العاده طراحی کنید، این مطلب را به هیچ وجه از دست ندهید.

تزیینات دیوارها و سقف ها در دکوراسیون داخلی مزون

استفاده از رنگ های روشن برای پوشش دیوارها و سقف های مزون پیشنهاد می شود. رنگ هایی مثل شیری و کرمی از بهترین گزینه ها هستند، زیرا باعث می شوند لباس های مزون شما خیلی بهتر دیده شوند و به عبارت دیگر، به چشم بیایند. رنگ های خنثی نیز چنین هستند. در صورتی که می خواهید برای پوشش دیوارها از کاغذ دیواری استفاده کنید، بهتر است طرح های گل دار را به کار ببرید. یک طرح گلدار با گل های سفید روی زمینه کرم یا گلبهی رنگ، خیلی زیباست.

پرده‌های بلند در دکوراسیون داخلی مزون

توصیه می شود پنجره های رو به بیرون را کامل نپوشانید. به این شکل، مشتری ها قادر خواهند بود داخل مزون شما را مشاهده کنند. برای پرده های مزون خود یک رنگ ملایم و روشن انتخاب کنید. از این پرده ها می توانید در فضاهای دیگری مثل اتاق پرو نیز استفاده نمایید.

لوسترهای چشمگیر در دکوراسیون داخلی مزون

یکی از عناصر جلب توجه کننده ای که می تواند زیبایی خاصی به مزون لباس شما بدهد، لوستر است. لوسترهای جدیدی که در مدل های لوکس و چشمگیر ارائه می شوند، انتخاب مناسبی برای ایجاد یک فضای زیبا هستند. سعی کنید از لوستری استفاده کنید که در عین زیبایی، نور مورد نیاز مزون را نیز به نحو احسن فراهم کند. در اتاق های پرو می توانید از لامپ های هالوژن استفاده کنید. سعی کنید نورپردازی را طوری انجام دهید که لباس ها در رنگ واقعی خود دیده شوند.

آینه‌‌های تمام قد در دکوراسیون داخلی مزون

به غیر از آینه هایی که در اتاق پرو قرار دارند، حتما از چندین آینه بزرگ و تمام قد در فضای مزون خود بهره بگیرید. این آینه ها به مشتری ها و همراهان آن ها کمک می کنند نمای کاملی از لباس انتخاب شده خود ببینند. در صورتی که برایتان امکان پذیر است، در گوشه های مزون نیز آینه قرار دهید تا فرد بتواند از چند نما، لباس خود را مشاهده کند. پیشنهاد ما این است که از آینه هایی با قاب های تزئینی و طلایی رنگ استفاده کنید تا دکوراسیون داخلی مزون را نیز زیباتر نمایید.

قفسه بندی فضا در دکوراسیون داخلی مزون

اگر مزون شما علاوه بر ارائه لباس، مواردی مثل کیف، کفش، عینک آفتابی و غیره را نیز برای فروش به نمایش می گذارد، شایسته است از قفسه بندی مناسب برای نمایش آن ها استفاده کنید. قفسه ها را می توانید هم روی دیوارها نصب کنید و هم روی زمین قرار دهید. همچنین می توانید به جای استفاده از قفسه، سکوهای متعددی را روی سطح زمین بگذارید و مواردی مثل کمربند، تاج عروس، کفش، کیف، دستمال گردن، کیف پول، عینک آفتابی و هر چیز دیگری را روی آن ها قرار دهید. اگر از قفسه بندی استفاده می کنید، اجرای یک نورپردازی مناسب در قفسه ها می تواند جلوه آن ها را دو چندان کند.

صندلی های راحتی در دکوراسیون داخلی مزون

هرگز فراموش نکنید که در فضای پرو که معمولا چندین اتاق پرو را در بر می گیرد، یا در کنار هر اتاق پرو یا داخل آن، صندلی راحتی در نظر بگیرید. این صندلی های راحتی هم برای فرد در حال پرو که ممکن است نیاز به نشستن داشته باشد، به کار می آیند و هم برای همراهان وی که منتظر پرو کردن او هستند، مفید می باشند. اگر فضای کافی برای قرار دادن صندلی را ندارید، می توانید از پاف ها یا همان مبل های کوسنی کوچک و جمع و جور استفاده کنید.

نحوه نورپردازی در دکوراسیون داخلی مزون

نحوه صحیح نورپردازی در طراحی داخلی هر فضایی اهمیت دارد و مزون های لباس نیز از این امر، مستثنی نیستند. پیش تر در رابطه با انتخاب لوستر نیز گفته شد که نور مناسب برای فضای مزون ها، نوری است که رنگ لباس ها را متفاوت از آن چیزی که در واقعیت هست، جلوه ندهد. گذشته از این، نورپردازی فضای مزون باید به گونه ای باشد که لباس ها خیلی خوب به چشم بیایند. یک نورپردازی قوی در محل قرارگیری لباس هایی که با مانکن به نمایش گذاشته شده اند، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

لباس عروس‌ در دکوراسیون داخلی مزون

اگر مزون شما به ارائه لباس عروس اختصاص دارد و در این زمینه فعالیت می کند، باید حتما مدل های جدید و زیبایی که از بقیه موارد بهتر هستند را در مرکز دید قرار دهید. لباس هایی که می دانید نوعروس ها از دیدنشان شگفت زده می شوند را جایی بگذارید که مشتری های بتوانند از پنجره رو به خیابان و بیرون مزون نیز به خوبی آن ها را ببینند. این کار به جلب مشتری کمک زیادی می کند. به کار بردن مانکن های چوبی و پلاستیکی می تواند ایده خوبی برای نمایش لباس عروس باشد. مانکن های فلزی نیز می توانند ظاهری مدرن به دکوراسیون داخلی مزون و لباس ها بدهند. فراموش نکنید که برای نمایش هر چه بهتر لباس های برتر، نورپردازی معجزه می کند.

فضای نشیمن در دکوراسیون داخلی مزون

به طور کلی، پیشنهاد می شود در صورتی که مزون شما فضای بزرگی دارد، از یک یا چند مبل راحتی برای ایجاد فضای نشیمن استفاده کنید. افرادی که به عنوان همراه مشتری در مزون شما حضور پیدا می کنند، نیازمند فضایی هستند که در زمان انتظار خود در آن بنشینند. این فضا برای زمانی که می خواهید به مشتری های خود مشاوره بدهید یا آن ها را برای انتخاب نوع پارچه و بررسی ژورنال ها و نمونه ها راهنمایی کنید نیز خیلی به کار می آید.

ایده هر فصل در دکوراسیون داخلی مزون

اگر بودجه خوبی در اختیار دارید و خلاق هم هستید، پیشنهاد می کنیم برای هر فصل سال جلوه متفاوتی به فضای مزون خود بدهید. برای این کار لازم نیست کل دکوراسیون را دگرگون کنید. کافی است یک سری تزئینات را که به راحتی نصب و جداسازی می شوند، در نظر بگیرید. استفاده از ایده های فصلی می تواند راه خوبی برای جذابیت دادن به مزون و بوتیک شما باشد. اگر این کار برایتان امکان پذیر نیست، می توانید هر سال در زمان نوروز ، رنگ و روی جدیدی به ویترین مزون بدهید یا دستی به سر و روی دکوراسیون آن بکشید.

در ادامه می توانید تصاویر بیش تری از دکوراسیون داخلی مزون های مختلف ببینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

risus mattis risus. Sed libero elit. consequat.
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .

(تبلیغات هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری کوتاه مدت است با تبلیغات در معماری و زندگی بیشتر دیده شوید )