دکوراسیون خانه با تم برگ انجیری ؛ ترند جذاب و محبوب فصلی که در راه است!

0 24

با آغاز شدن نیمه اول سال که هوای بهاری و گرمتری پیش رو است ، بازار ترندهای جذاب و پرطرفدار در دنیای دکوراسیون داخلی داغ می شود. پیش تر در مورد ترند محبوب تابستانی  فلامینگو در دکوراسیون داخلی صحبت کردیم. این بار با یک ترند دوست داشتنی دیگر که حال و هوای آن از روزهای بهاری اول سال می تواند آغاز شود. این روش برای دیزاین خانه به شما خانه ای با طراوت و سرزنده تحویل می دهد. رنگ سبز رنگ زندگی و طبیعت است. شما با دعوت از این ترند دکوراسیون دلبر برای می توانید طبیعتی زیبا را در خانه خود در اختیار داشته باشید.

طرح برگ انجیری از گیاهی به همین نام آمده است.  این گیاه که از خانواده گیاهی با نام علمی فیلودندرون می باشد. این طرح یک طرح دوست داشتنی از دکوراسیون به با سبک و تم جنگلی می تواند هماهنگ شود. طرح برگ انجیری در کنار طرح های استوایی نیز به وفور مشاهده می شود. طرح برگ انجیری ترندی بهاره و تابستانه است. تم رنگی برگ انجیر با توجه به رنگ برگ درختان حز طیف رنگی سبز محسوب می شود. در واقع این تم جز سبک تروپیکال یا سبک استوایی شناخته می شود.

رنگ های مناسب برای ست با طرح برگ انجیری

همانطور که در بالا به آن اشاره شد رنگ تم برگ انجیری از طیف های رنگی سبز روشن تا تیره می باشد. برای ترکیب رنگی در طرح برگ انجیری شما می توانید از ترکیب های رنگی تابستانه مانند رنگ های گلبهی ، سبز تیفانی ، زرد لیمویی و یا حتی یاسی نیز استفاده کنید. البته شاید باور نداشته باشید که ترکیب رنگ سبز با رنگ طلایی نیز در دکوراسیون داخلی به سبک رسمی تر نیز عالی می شود.

رنگ هایی که در  این دکوراسیون داخلی اتاق با هم ترکیب شده است را مشاهده کنید. از رنگ های طیف صورتی و سبز در کنار هم استفاده شده است.

روش های کاربرد طرح برگ انجیری در دکوراسیون داخلی خانه

کاغذ دیواری برگ انجیری


[wp-rss-aggregator]


دیوارها فضای مناسبی برای نمایش طرح برگ انجیری به شما عطا می کند. اگر شما جز علاقمندان پروپاقرص این طرح زیبا هستید  کاغذ دیواری طرح برگ انجیری می تواند به خوبی طرح دوست داشتنی شما را در معرض دید در اتاق قرار بدهد. انواع کاغذ دیواری هایی که با طرح برگ انجیری دیزاین شده اند در بازار وجود دارد. اگر طرح دلخواه برگ انجیری را در فروشگاه ها پیدا نکرده اید . میتوانید با سفارش کاغذدیواری پوستری طرح برگ انجیری دلخواه خود به هدف بزنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

non adipiscing nec Praesent libero. mattis amet, ut ut Aliquam libero
Open chat
از من بپرس
سلام ! هر سوالی که داری همین حالا بپرس !
تیم پشتیبانی ما 24 ساعته در خدمت شماست .